Nov 292006
 

Tänase imekauni päeva esimene sissekanne on inspireeritud järgmistest faktidest:

  • Murakas kolib täna välja
  • T-marketis olid eile nii pikad kassasabad, et poes jäi käimata

Seega. Kui ma täna õhtul koju lähen, valitseb seal tühjus. Pole Murakat, pole tema asju, pole telekat. Siiani pole ka kedagi, kes tahaks Muraka asemele kolida.

Ja veelgi suurem tühjus valitseb köögikappides. Mul on jahu, mannat, riisi ja neljaviljahelbeid, kohvi, veidike suhkrut ja mett, kaks präänikut, kaks saiakontsu, kaks muna (toorest), kolmandik pakki võid, kolmandik purki maasikamoosi, kolmandik pudel Ti amot, kolmandik pudel merlot’d, pool pakki keefiri (mida ma ei joo – Pips ostis pühapäeval), pool pudelit mingit mullivett (vt märkust keefiri kohta), peaaegu liiter majoneesi ja peaaegu tühi ketšupipudel. Ahjaa, mingeid räime rollmopse marinaadis vist ka kuskil kolm tükki.

Piima pole. Isegi makarone pole.

Põhimõtteliselt võiks keegi mulle täna õhtul (söögiga) külla tulla. Põhimõtteliselt võiks ta tulla ka oma asjadega ja minu juurde elama kolida (veel tervitatavam).

Põhimõtteliselt võin ma süüa ise ka osta, aga külla võiks ikkagi tulla (veinipudeliga) ja minu juurde kolida võiks keegi kohe definitely.

Ma suudaks paar nädalat üksi üüri maksta, aga see oleks lihtsalt raha tuulde loopimine.

Miks keegi minuga koos elada ei taha???

(Äkki sellepärast, et ma pole viitsinud eriti otsida. Hmm, indeed, that might be the case. Ma pean ikka EKA foorumisse kirjutama…)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.