Jan 012007
 

Krahlis oli väga chill. Täpselt nii kaua, kuni mu kallis kaaslane LIIGA purju jäi. Üldiselt oleks ma ju võinud ta lihtsalt sinnapaika jätta, aga nagu välja tuli, olid meie riided ühe numbri all… What can I say, I’m so f*cking responsible. Lõppkokkuvõttes jõudsin koju pool neli ja suht tigedana, kunas tema sõitis taksoga Uugametsa… Vabadust, Tabasalu poole ikka. Siiani on seal vist.

Mina sõin külmi ahjukartuleid tuunikalakonserviga, rääkisin natuke Lontuga ja jäin kõigi riiete ja meigiga voodisse magama, kuni Annika hommikul kell seitse koju jõudis ning mind üles ajas. Eemaldasin meigi ja riided ning magasin poole kaheni.

Pea valutab.*

Head uut aastat!

*Võttes arvesse fakti, et jõin kõigepealt veini, siis viina, siis šampust ja lõpuks siidrit, on peavalu vist võrdlemisi õigustatud ja mul peaks tõenäoliselt olema hea meel, et enesetunne hullem pole.

PS. Õhtu avastus oli viin sidrunimahlaga. Sellest võib mõneks ajaks saada mu uus lemmikkokteil!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.