Mar 132007
 

Ma lõin uniselt pool tundi kella kinni nagu alati (no see on lihtsalt mu kiiks, ma olen sellega arvestanud, ma panengi kella vajalikust pool tundi varem helisema). Ja siis… Vaatasin ma akna poole.

Ilma prillideta on pilt ikka väga udune (Kui udune? Tule proovi mu prille ja saad aimu!), aga ma nägin selgesti. PÄIKE! Pool kaheksa hommikul oli akna taga imeilus päike.

Selle peale sain hoobist voodist välja :) Varem, kui tavaliselt.

Ja nüüd olen ma puhas ja hästi lõhnav ja joonud ära tassi kohvi. Ja lugenud hommikusöögi kõrvale suvalisi kohti Daki blogist (siit, siit ja siit). Ei tea, miks ma just selle viimase postituse valisin. Sellepärast, et ma mõtlesin veel täna hommikul, mida teha enne kolimist oma päevituseelsete ja -järgsete kreemidega, mis on praeguseks kaks aastat vanad? Londonis ma ilmselt eriti ei päevita ja neil on mingi kehtivusaeg ka… Hm. Aga see Daki jutt oli hea. Väga hea.

Ja Ultramelanhooli “Talvehommik” on laul, mida ma viimased paar päeva olen hommikuti esimesena kuulanud. Kevadhommik on, aga mulle meeldib UM… Ja kohvitassi taga uueks sündida.

Ja siis ma kuulasin veel Bark Psychosist. See on eelmise kevade muusika. Ja mul tuli palju ilusaid asju meelde eelmisest kevadest.

Maagiline on olla. Päikesepaistelised ilmad lihtsalt mõjuvad mulle nii.

  4 Responses to “Kevad. Hommik. Õndsus.”

  1. Ma arvan, et sa oled mu blogiasjatundja juba vaikselt :)

    Aga väga lahe, ma nüüd ise ka taasavastan mõningaid hetki minevikust. Ja seda nimekirja-lehekülge pole eelmisest jaanuarist täiendanud, koguaeg plaanin ette võtta, aga see suur töö, lükkan koguaeg edasi :P

    Kule, teeb üks vein, enne, kui sa eestimaamunalt kaod?

  2. Proovi päevakreemiga saapaid viksida. Eriti heledaid, ei kõrbe päiksega ära. Ehkki asjatundjad räägivad, et hobusemääre pidada kõige parem olema.

    Ja peamine: ära enne sinnaminekut haigeks jää. (Seal muidugi ka mitte.)

  3. Mis tuletab mulle meelde, et… sa Tikrike oled kindlasti tark tüdruk ja EU haigekassakaardi võtsid endale ikka välja, eks ole???

  4. Rootsi kruiisi ajaks sain mingi ajutise paberi, peangi haigekassast uurima, mis värk täpselt on maksude ja asjadega… Aga jah, kaart on meeles küll. Ma ei tea, kui tark ma ise olen, aga mul on ema, kes selliseid asju meelde tuletab :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.