Jun 122007
 

Mõningaid tähelepanekuid:

  • Nii mõlemad finalistid kui Tyra nägid finaalis ÄÄRMISELT koledad välja – riietus ja soeng siis põhiliselt, meik ka.
  • Ma tegelikult teadsin tükk aega, kes võidab – sattusin mingi aeg tagasi töö juures ühe pausi ajal pahaaimamatult mingit kohalikku Kroonikat lugedes artiklile, kus America’s Next Top Modeli viimase hooaja võitja demonstreeris mingeid kleite. Ma küll keerasin selle eest ära nii kähku, kui sain, aga modelli juuksed ja nahavärv jäid ikkagi piisavalt meelde, et võimalike võitjate arv suhteliselt väikeseks kahandada ja ehkki finaalis sobisid mu mälupildiga mõlemad, teadis alateadvus ikkagi õigesti… Ja ma vihkan vihkan VIHKAN seda, kui ma võitja ette ära tean – olen suutnud senisest kaheksast hooajast ilma lõpuni võitjat teadmata ära vaadata vaid ühe või kaks, sest ALATI ronib nimi mu tahtmata kuskilt välja. Üheksandat hooaega hakkan koos USAga vaatama, ma luban, see on ilmselt kõige lollikindlam viis.
  • Üldse see hooaeg kuidagi ei…. Rahuldanud mind. Kõik minu arvates tõeliselt ilusad või tõeliselt hea iseloomuga tüdrukud saadeti järjest minema, sest *nad polnud nii omapärased ja ei teinud nii häid pilte*. Alles jäid kas bitchid, muidu imelikud või siis, noh… Küll ilusad, aga mitte nii eriliselt ilusad, kui võiks. See muidugi vaid minu arvamus.

Nii palju siis modellidest. Olen oma vaba päeva siiani suurepäraselt veetnud – maganud, vahepeal ühe osa modelle vaadanud ja söönud ning siis uuesti maganud. Siis veel paar osa modelle vaadanud ja söönud ja nii ongi kell järsku neli. Muuseas jõudsin ma selle aja jooksul muidugi frustreeruda ka selle üle, et on rõvedalt palav, naabri üle, kes konkreetselt kõrvaltoas puuris ja inimeste üle, kes oma telefoni vastu ei võta.

Aga noh, eelmisel õhtul ostetud ja öö külmkapis veetnud kebab ei maitsenudki NII hullusti, kui ma kartsin. Samas – ega ta midagi erilist ka polnud.

Nüüd peaks midagi asjalikku tegema, aga ma pole kindel, mis see olema peaks, sest üldse ei viitsi. Üks on kindel – kodust ma nüüd jalga lasen, sest väljas on ilus ilm. Aga mida ma seal teen… Eks näis :)

PS. Daki ütles, et Gilmore Girls saigi täitsa läbi. Ma olen murtud.

  2 Responses to “Ja modellid said ka läbi”

  1. hei, olen su blogi suhteliselt uus, kuid pidev lugeja. tänud vihje eest, et cycle 8 tõmbamisvalmis on, tegin selle vaatamisest kahepäevase maratoni ;) kas sul on ka pidevast antm-i vaatamisest ‘kolmas järk’ – päris lihtne on juba ise ära arvata hindamise ja fotode järgi, kes esimesena majja jääb ja kes lahkuma peab?

  2. Tõepoolest, kui sa nüüd küsisid ja ma järele mõtlema hakkasin – enamasti arvan iga osa lõpus ära, kes kaheks viimaseks jäävad ja enamasti ka selle, kes ära saadetakse. Pärast kriitikat on seda ju lihtne välja mõelda.

    Selle arvasin näiteks ka õigesti ära, et pärast kogu kaasvõistlejate kriitikat Natasha pihta saadeti hoopis Dionne ära, ehkki Natashal oli jõle s*tt pilt ka veel, jne jne. Mida rohkem vaatad, seda igavamaks läheb… Paraku!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.