Jul 042007
 

Kui sa oled öösel kella viieni üleval, sest “homme ei pea ju tööle minema ja võib poole päevani magada”, siis juhtub raudselt nii, et sinu naabrid peavad kohaseks hakata just selsamal hommikul kell kümme puurima ja haamerdama. Ja sul on tunne, et nad teevad seda täpselt su toaukse taga. Või et seinad on sõna otseses mõttes papist.

Ja vähe sellest, et su naabritel tuli äkiline remondihoog… Sel ajal, kui sa tirid ikka tekki üle pea ja üritad kangekaelselt veel mõneks ajaks unele suikuda (lootes naiivselt: äkki SEE puurimine oli nüüd viimane ja nad jätkavad vaiksemalt), arvab sinu kohalik pank, et on just õige aeg sind SMSiga õnnistada.

Welcome to Lloyds TSB. Thank you for opening an account with us. If you have any queries about your account, please call us on 0845 3 0 000. Calls recorded.

*hingab sügavalt sisse*

Aga noh, olgu peale, kuna eile öösel sai välja magada, see öö ju viis tundi ikkagi ka, terve päev on vaba ja homme tööle alles kaheks – eks ma saan selle vaikselt ja valutult tasa tehtud, ma arvan. Ja loodan.

EDIT 10:58
Kusjuures kui ma poole tunni pärast alla andsin, päriselt üles ärkasin ja arvuti lahti tegin, siis nüüd nad raiped jäidki suht vait! Aga vahel harva lõikab ikka mõni lühiajaline puurimine nagu liha luusse, et ega vist magada ikka ei saaks, juhtugu see siis iga 5, 15 või 25 minuti tagant…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)