Oct 302008
 

Voodi krigiseb pärast kinnitamist tunduvalt vähem, täna öösel sai täitsa normaalselt magada.

Toomele jõudsin kaks minutit enne kahtteist, taaskasutuskeskusesse jäigi minemata. Wildes istusin selle eest tunni asemel kaks :P

Kõhupildid said läbi häda ära tehtud – läbi häda sellepärast, et mul on kombeks kaamera ees krampi tõmbuda ja idiootseid nägusid teha + mu silmadel on halb omadus pidevalt kinni jääda (ja see pole päriselt hooletusest, vaid pigem füsioloogilisest eripärast). Tüütu.

Maidenist-Pisist sai küll ilusaid pilte, nad oskavad tunduvalt paremini poseerida. Aga noh, loodame parimat, mis muud. Pühapäeval saan ehk ise näha, seni on need Nadja valduses :P

Koju enam tagasi ei läinudki, sest Mees rääkis Pisi ära endaga kappi värvima ja nii nad seal nüüd möllavad. Mina ei tohi ju värvihaisu sees olla, niisiis pagendun siin, jääme ööseks.

Homme läheme Pärnusse. Millal tagasi, ei teagi… Pühapäeval vast.

Aga kui ma peaks mitte viitsima iga päev midagi siia kirjutada, ei tähenda see ilmtingimata, et ma oleks juba sünnitama läinud, eks. Ma võin ka lihtsalt laisk olla ;)

  2 Responses to “Pagenduses”

  1. Kuule tikker! Vähem hala, rohkem enesekindlust! Ma olen aru saanud, et sa ennast ikka imetled, mitte maha ei tee…

    sai palju häid pilte, ma olen veendunud (tegelikult on fotograafide maailmas nii, et 20 % klõpsudest kõlbavad vaid piltideks)

  2. Üleüldiselt ma olen juba ammu selgeks teinud, et ma halan oma blogis täpselt nii palju, kui parajasti tuju on ja teil on kaks valikut: lugeda või mitte lugeda ;)

    See, muideks, on FAKT, et mul silmad kaamera ees kinni jäävad, krampliku näo tegemine ka – ei saaks öelda, et tegu on halaga, mille ma käigu pealt välja mõtlesin, see kõik on juba ammu teada ja mind aastaid frustreerinud. Mis ei tähenda, et minust aeg-ajalt siiski paari normaalset pilti ei saaks… Lihtsalt protsess on piinarikas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.