Jun 082009
 

Sain Mehe õe ja õelastega kokku, käisime mänguväljakul. Plikal polnud seal veel suurt miskit teha, aga korraks kiigel poseeris küll… Minutikese tasase hooga kiikus ka :P

Oh, ja emal sai magamistoa remont valmis. Seal oli vanasti (suhteliselt rõve) lillakasroosa tapeet ja nõukaaegne tume mööbel. Aga nüüd… KOLLANE! Mis puutub ruumide kujundusse, siis ma olen arutult kollaselembene, just sellise rõõmsa kollase, mitte liiga heleda. Värv pole pildil väga täpne, aga üldmulje saate. Ja see ilus hele mööbel… Oi, mulle nii meeldib see tuba!

Ausõna, kui ma ükskord oma elamise saan, teen mitte ainult köögi kollaseks, vaid kõik toad kah. Siis on elamine aasta läbi päikest täis. See vist ongi kollase ruumi kõige suurem võlu – olgu ilm kuitahes hall, kollases toas on ikka päikeseline tunne. Ja päike teeb rõõmsaks :)

  2 Responses to “Esimest korda mänguväljakul”

  1. Me Canberras varvisime oma 2 magamistuba ilusaks erekollaseks :)

  2. hehe, mul oli oma esimeses päris-oma-kodus ka selline tapeet… ise panin ja liistud jne olid tumesinised :P päikest annab see küll jah!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)