Aug 162009
 

Esiteks pulmakutsetest. Nii Krissu kui Iiris avaldasid nördimust, et ma varem ei hädaldanud – nemad oleks mõlemad hea meelega aidanud. Novat, järgmine kord tean paremini – probleemi ignoreerimine viimse hetkeni ei pruugi olla kõige efektiivsem lahendus :P

Õnneks leidus aga päästeingel Rarru näol, kes oli lahkesti nõus mind nii kujunduse kui printimisega abistama – esialgne variant on valmis, sain paberid reedel tema kätte toimetatud ning kõigi eelduste kohaselt peaks kutsed esmaspäeval välja prinditud ja posti pandud saama.

Teiseks – Pärnusse transpordi otsimisest. Ma üldse ei lootnudki, et võiksin kellegi blogi kaudu leida, aga tõepoolest leidsin! Maarja ja Sverik tulid eile siiakanti suvepäevadele ning olid lahkelt nõus mu kaasa võtma – sai jälle ühtede blogi-inimestega, kelle elul virtuaalselt juba tükk aega silma peal hoitud, ka IRL tutvust tehtud. Istusin tagaistmel kahe turvatooli vahel – teisel pool oli Salme, kes on Plikast kaks kuud vanem ja ütlemata rõõmus – muudkui naeratas ja ei lasknud ennast võõrast tädist häirida. Sai juteldud kõikvõimalikel teemadel alates pulmakorraldusest ja kodulaenust lõpetades korteri renoveerimisega ning üldüldse oli väga meeldiv reis. Isegi bensiiniraha keelduti mu käest võtmast :)

Nii et inimesed ongi ilusad ja head. Nii lihtsalt on. Mulle meeldib!

  2 Responses to “Sellest, kuidas inimesed on ilusad ja head”

  1. Ja millal sina viimati tihasele pekki panid?

  2. Nüüd ja edaspidi võtan peale ainult sisuka blogiga hääletajaid või nõuan CVd ja tulevikuplaane kolmes eksemplaris koos notariaalse kinnitusega.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.