Dec 082009
 

CIMG9677

Kuna ma pole veel suutnud otsustada, mida järgmisena kõige targem heegeldada oleks (nõuandeid?), teen seni lõnga. lõikumine ja sõlmimine on õhtuse filmivaatamise kõrvale igati mõnusad tegevused.

Love happens on puruigav film, ei soovita mitte kellelegi. Tõepoolest, teil on selle ajaga targematki teha! IMDB annab ka ainult viis punkti, no ma annaks vist veel vähem. Ausalt öeldes ma üldse ei tea, miks ma selle filmi tõmbasin, treilergi polnud miskit erilist. Segadusehoos ilmselt :P

Filmis oli muidugi ka üks helge hetk, kus me tõeliselt naerda saime. Peategelane – mees, kelle raamat leinaga toime tulemisest saab bestselleriks – läheb ühe oma koolituse käigus kõigi seal osalevate inimestega ehituspoodi, et aidata oma poja surmast üle saada isal, kes ametilt remondimees ning kuna poeg töötas temaga koos ja sai tööpostil surma, siis ei suutnud ta pärast enam remondipoodi sissegi minna.

Noo, ilus julgustav jutt, läheb lõpuks sisse… Keegi ulatab talle tööriistavöö, paneb selle peale… Pühaliku muusika saatel liigub seina juurde… Võtab sealt… HAAMRI… Kaalub käes ja paneb lõpuks vöö külge. Ja meie möirgame naerda.

Keegi peale Kessu ei saa sellest hindamatust stseenist vist küll aru. Või on mu blogi lugejaskonna hulgas teisigi sama andunud Dexteri fänne, kes praegust hooaega jälgivad ning hinge kinni pidades viimast osa ootavad?

If I had a hammer…

Igatahes au ja kiitus Dexteri loojatele – neljanda hooaja algus oli täiesti jama, aga lõpuks suutsid nad pinge mõnusasti üles kruvida. Ei suuda järgmist esmaspäeva ära oodata…

  2 Responses to “Lõngameister”

  1. Aga kuidas sa seda lõnga sõlmid, nii et sõlmekohad heegeldamist ei sega?
    Tekkis huvi ka ise järgi proovida…

  2. Mulle jäeti kunagi kasulik link lõnga tegemise õpetusega – kilekotist tuleb ringid lõigata ja nendest kahekordne lõng sõlmida. Seal õpetuses soovitab laiuseks 2 cm, see sobib ideaalselt nö krabisevate kilekottide puhul. Tavaliste puhul piisab 1 cm, muidu on liiga raske heegeldada.

    Ja heegelnõel on mul suurus 6, mitte 3, nagu seal soovitatakse. Töötab suurepäraselt, väiksemaga jääkski ilmselt heegeldama.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)