Dec 152009
 

Ma mõtlen siis neljanda hooaja finaali. See lõpp oli ikka TÕSISELT häiriv.

Mina isiklikult arvan, et see oli tema unenägu või kujutlusvõime vms, sest Trinity ei teadnud ju Dexi minevikust midagi ja kui see oleks päriselt tema töö olnud, poleks ta kindlasti ainult ühega piirdunud ja teist sinna niisama jätnud.

Vabandan üldsõnalisuse pärast, aga ei taha neile, kes veel näinud pole, midagi ette ära rääkida.

Mida teie arvate? :P

Oeh, no peab ju olema ometi veel mõni mu blogilugeja peale Kessu, kes samamoodi Dexterit vaatab…? Ma olen teistest arvamustest tõsiselt huvitatud!

HOIATUS! Kommentaarid sisaldavad spoilereid. Kui sa ei taha teada, mis juhtub, ära loe!

  5 Responses to “Kes vaatas Dexterit?”

 1. me vaatasime, lõpp oli ikka jube. ma ise arvan, et ta sai debra juures käies dexi minevikust teada, seal oli ju stseen, kus deb selle kohta arvutist mingit artiklit loeb…
  mjah, pärast oli ikka raske magama jääda, vaatasime otsa veel californicationi viimase osa, see oli ka negatiivse lõpuga :(

 2. ma muud ei ütle, kui seda, et uue hooaja esimene osa on hullem emo :(
  ütlen ikka veel. ehk jätkas trinity lihtsalt oma sarja ja kokkusattumus dexi mineviku ja viimase stseeni vahel oli juhuslik?
  muide, mõtlesime siin veel, et debra oleks viimasesse stseeni paremini sobinud, kui ülejäänud skeem aluseks võtta. emad on ju hüppajad?

 3. Ma ei usu kokkusattumustesse, ei Rita ega Debra ei sobi sinna tsüklisse. Ma ei usu ka kindlasti, et see oli juhuslik – see oli kas Dexi ettekujutlus või Trinity teadlik tegu.

  Ma lugesin eile netist teiste arvamusi, leidsin kuskilt mingi lehe, seal kõik ütlevad, et ikka päris. No järelikult siis on. Nõme.

  Ma tahaks väga viienda hooaja spoilereid. Kui keegi teab, kust saab, andku teada.

 4. Jah, ei olnud uni: http://ausiellofiles.ew.com/2009/12/14/dexter-boss-confirms-timeline-goof/

  Aga mul on isiklikult väga hea meel, kui Rita surma sai, ta oli ikka ilgelt tüütu piff.

 5. Tegelikult häiris mind see lõpp nii sügavalt eelkõige sellepärast, et Harrison on Plika vanuses laps ja ma ei kannata enam üldse midagi sellist vaadata/lugeda, kus väikesed lapsed kannatavad. Emaduse kiiksud.

  Rita oli tüütu küll, mul pole kahju temast lahti saamise üle. Aga nad oleks võinud seda kuidagi teistmoodi teha… No ausalt, kas te kujutate ette sarimõrvar Dexterit üksikisana kolme orvukese eest hoolt kandmas? Mul on paratamatu eelarvamus, et see sari hakkab alla käima.

  Samas neljanda hooaja algus oli ka puruigav, lõpus läks aga kõik meeletult põnevaks ja pingeliseks. Vast suudavad nad ka uuel hooajal üllatada. Ma siiralt loodan vähemalt.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)