Feb 212010
 

Kõik muu Plika riietusest olen enam-vähem kokku kombineerinud ja laenanud, aga villased sokid pean Eestist ostma. Esmaspäeval liiklen ainult autodega, siis pole probleemi. Aga teisipäeva hommikul on mul kolm tundi vaba aega ja selle aja sees pean kuskilt sokid ära ostma. Ideid? Olen ilmselt kesklinna kandis, teine variant on Kristiine…

  8 Responses to “Kust osta Tallinnas väikelapsele villaseid sokke?”

 1. Edu! Ma tegelesin sellega detsembris. Suva sarjas on mõnusad soojad sokid. Aga numbreid ei olnud alati valida. Muidu Suva pood Kaubamaja vanas osas näiteks… ja suuremates kettides nad ka ikka esindatud :)

 2. villaseid sokke saab vanalinnas ükskõik millisest käsitööpoest. viru keskuses on ka mingi villa- ja käsitööpood. suva pakse froteesokke saab veel nt kristiine prismast.
  kui kududa viitsid, võid villased sokid veel ka ise teha, ühe soki peale läheb umbes tund, ütleb minu kogemus.

 3. Vanalinna käsitööpoed!

  Ja mis Suva sokkidesse puutub, siis Kaubamaja all.. sealt Cafe Muahhi juurest alla minnes, raamatupoe lähistel.. 0 korrus vms on.. seal on Suva pood suisa..

 4. Suva tegi villaseid sokke ka, mitte ainult froteekaid. Aga hooaeg võib läbi olla juba…

 5. tead… minu plikadel on villaseid sokke väikseks jäänud. kõik puha maavanaema kootud…

 6. Kui sa just teisipäeval Tallinna kesklinna kandis ei liigu ja neid mulle tuua ei taha… :)

 7. Tahan küll :)
  Aga tln linnas liigun (suht vabas raadiuses laagrist piritani) esmaspäeval, so täna üsna õhtuni välja. Õhtu veedan ilmselt hr Oop lahke katuse all, kus mu hea mees tema kiusakale arvutile midagi teha kavatseb.
  võid mulle kirjutada:
  riita(at)irvest.ee

 8. Sul minu nr on? Mul on just posu Jossule väikseks jäänud villaseid sokke ja ma elan Tallinna kesklinnas… niiet ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.