Aug 112010
 

Teate, ega see pole mulle ikka päriselt kohale jõudnud küll. Et nüüd on kaks last… Imetlen Poissi, aga olen ise sihukeses eemalviibivas seisundis :)

Õnnelik olen küll. Väsinud muidugi, erutus ei lasknud päeval magada… Aga üldine enesetunne on hea, olen hommikust saati oma riietes olnud ja mööda palatit ringi lasknud. Hämmastav, kui palju aitab heale enesetundele kaasa näiteks selline tähtsusetu asi nagu ilus imetamisrinnahoidja.

Poiss on enamiku päevast maha maganud, väikeste tissi- ja s*ttumise pausidega :P

Külalisi on hirmus palju käinud – kõigepealt Abikaasa ema ja õde oma kahe pudinaga, siis Maris ja õeke oma perega, õhtupoole ema oma mehega, õeke tuli ka teist korda… Maja rahvast täis. Aga nii ma tahtsingi – ja Poiss ei lasknud ennast sellest kõigest sugugi häirida. Tudus õndsalt, nii et enamik ajast saidki külalised magavat last imetleda.

Plika on asjasse üsna hästi suhtunud – alguses oli neutraalne, vahepeal natuke virises, aga nüüd on pigem rõõmus – tita meeldib. Eks me anname oma parima, et mõlemad lapsed edaspidi võrdselt tähelepanu ja armastust saaks.

Fotosid ei jõua täna rohkem üles panna, ehkki tehtud sai neid omajagu. Viimast laari pole jõudnud arvutissegi tõmmata. Eks homme siis.

Süüa on siiani suurepäraselt saanud. Lõunaks oli miskine mõnus supp, magustoiduks imemaitsev leivasupp. Õhtusöögiks pirakas karbonaad kartulite, kastme ja salatiga. Mmm!

Emaka kokkutõmbed on pärast teist sünnitust tõepoolest intensiivsemad ja ebameeldivamad – ei mäleta, et oleks ennast neist Plika ajal kuidagi häirida lasknud. Vahepeal on täitsa talutavad, siis jälle vastikult valusad. Õeke ja tema mees, kes on Rootsis med õed, soovitasid juba päeval piinlemise asemel tabletti võtta, siis põlgasin veel ära… Aga õhtul pakkus ämmakas ka, lõpuks võtsin vastu. Vast see üks ei tee miskit halba, rahulik ööuni on olulisem. Ja homme on loodetavasti juba parem :)

Mh, aga nüüd tahakski ära magama minna… Väsimus on ikka korralik. Loodetavasti tuleb rahulik öö…

  3 Responses to “Sürreaalselt õnnelik”

  1. Kas plika saab ööseks teiega perepalatisse jääda? Ma mäletan, et Tallinnas sellist võimalust ei olnud.

  2. Siin lubati, jaa. Öeldi ainult, et ekstra toitu lastele ette nähtud pole :) Eks oleks kindlasti olnud mugavam ta koju teiste hoida jätta, aga perekond peaks ikka koos olema, armukadeduse ärahoidmise seisukohalt tuleb kindlasti kasuks.

    Nii et võtsime talle reisivoodi kaasa ja olemegi kõik rõõmsalt siin. Sellepärast kõige suuremat palatit vaja oligi, et Plikal oleks ruumi ringi joosta :P

  3. Oi, kui head toidud seal. Ja kahjuks ei saanud ennem õnne soovida, aga nüüd sain korraks netti, niiet TOPELTõnnitlused perelisa puhul! :) Väga nunnu beebi on!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.