Feb 132011
 

Oo, täna on tõeliselt toimekas ja mõnus päev olnud.

Hommikul lasti mul magada. Mulle endale tundus, et JUBE kaua, tegelikult tulin voodist välja pool kümme :P

Käisime Plikaga Selveris, et leiba-saia osta – Maritilt saadud kelgu tuleproov, no jube mõnus oli. Nii sai Plika oma värske õhu normi kätte ja meie hommikusöögimaterjali.

Sai oli niiiii pehme ja imemaitsev. Krõbe koorik, pehme sisu, teate ju küll. Ja küüslaugujuust ja sink ja kohv… Mmm! Lõunaks veel kohupiimapannkoogid kah.

Mingi hetk rääkisin Marisega ja jäi jutt, et võib-olla ta tuleb meile hiljem külla. Koristamine oli mul nagunii plaanis, aga võimalikud külalised lisavad alati motivatsiooni, nii et hakkasime aga pihta.

Tõstsime kõik toolid-diivanid paigast ära, et sealt alt tolmu võtta. Leidsime muu kraami hulgas kaks kadunud pusletükki ja Plika juukseklambrit – ma olin ülirõõmus. Kööki küürisin ka tavalisest põhjalikumalt (puhastasin nõuderesti, pliiti jne) ja pesu sai pestud – muuhulgas Poisi lamamistooli kate ja mängumatt. Voodipesu vahetasin ära, lastele tegime vanni, ise käisime ka duši all.

Praegu on kõik veel pooleli ja homseks on tegemist küllaga. Elutoas on endiselt hunnik asju ära panna, köögikappe tahaks koristada ja teiselt poolt raamatukastid siia sooja tuua, ema ajas hallituse jutuga hirmu peale.

Igal juhul on meeletu rahulolu – mõnus oli koos koristada ja korras kodust on ikka suur rõõm. Eks homme jätkame, et veel rohkem korda saaks.

Nüüd sööme veel seda pehmet imehead saia ja vaatame My Familyt.

PS. Maris koristas kodus nii agaralt, et väsis ära ja ei viitsinudki külla tulla. Aga nagu Abikaasa nentis – vähemalt saime meie oma elamise tänu temale korda :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.