Feb 152011
 

Kui ma hiljuti mängisin mõttega sügisest pilatesesse minna, soovitati kommentaarides bodybalance‘it. Ma siis uurisin natuke – siin ja siin kirjutatu meeldis väga ja siin on üpris hästi lahti kirjutatud, miks mulle sobiks pigem see trenn, kui igasugu muud kiiremad ja aktiivsemad variandid.

No ja siis ma avastasin, et kodu lähedal on mitu klubi, kus seda teha saab, ühes neist praegu veel sõbrahinnad… Nii et kuidagi ei malda sügiseni oodata, tahaks kohe minna :D

Bodybalance‘il on kolmekuused tsüklid, mille jooksul tehakse sama kava, uus tsükkel tuleb märtsi lõpus, olemasolevat on veel üle kahe kuu, võiks vast kohe ka minna.

Tervise Paradiisi kõnnin Google Mapsi väitel 15 minutit, Fittesti 10… Reaalis on GM liikumiskiirused enamasti penskarite järgi pandud, nii et peaks veidi kiiremini jõudma.

Tervise Paradiisis on kolm kuud kehtivad 24x kaardid, millega tuleks ühe trenni hinnaks ca €3 (Marise sõnul odav :D ), selle nädala lõpuni on veel sõbrapakkumine -20% ehk saaksin esimesed kolm kuud isegi €2.50 trenn.

Fittestis on kallim – 10x kaardiga tuleks trenn üle €4, alternatiiv oleks aastane liitumine, millega tuleks €3.50 trenn – ma saaks muidugi käia siis ükskõik kui tihti ja jõusaalis ka, aga… Mul pole esiteks kuskilt võtta seda aasta summat korraga, teiseks tundub see enneaegne kulutus (äkki nii väga ei meeldigi, et aasta käia viitsiks), kolmandaks ma ilmselt rohkem nagunii käima ei hakkaks, kui need kaks korda nädalas… Et see liitumine on kasulik aktiivsematele trennis käijatele. Seal oli muidugi ka kirjas, et hinnaläbirääkimiste puhul kirjutada sellele meilile – ehk saaks nats alla kaubelda :D

Fittestis on trenn hetkel kaks kord nädalas – K 20.30, R 18.30. Tervise Paradiisis tunduvalt rohkem valikuid: E 17, T&N 10, K 19.30, L 11.15.

Ma eelistaks pigem hommikul trennis käia – värskem olemine ja nii… Aga hetkel on enamik kellaaegu nirud, sest Poisi tissiajad jooksevad sisse. Trenn ise on tund aega + minek ja tulek + riiete vahetus, hiljem pesu… Poisi päevased söögiajad on hetkel umbes 10.45, 15, 17.15, 20.20… Neid annaks osaliselt veidi nihutada.

Kõige kergem oleks käia trennis siis, kui Abikaasa saab kodus olla. Reede-laupäeva õhtuti on tal tihti üritused. Kui Abikaasat pole, saaks ema ka lapsi hoida, aga tal on pidevalt oma töö, mis suht tihti ka Pärnust väljas… Kunagi ei tea.

Ühesõnaga tundub, et Tervise Paradiis sobiks – hind on soodne ja kui käia K 19.30 ning L 11.15, siis peaks Abikaasa enamasti kodus olema, esimesel puhul nihutaks ööunne jäämise max pool tundi edasi (kas ma oleks väga rõve, kui pärast trenni ilma pesemata koju lippaks? Ma ei higista suuremat kunagi), teisel puhul saaks enne lõunaund tissi veerand tundi varem. Poissi tundes arvan, et see ei häiriks teda väga.

Need ajad muidugi millalgi muutuvad, aga jällegi – Tervise Paradiisis on rohkem valikut, seega tõenäolisem, et endale midagi sobivat leian. No ja varsti pole Poiss enam nii tissisõltlane ka.

Kommentaaris öeldi, et Tervise Paradiisi treenerid on tasemel. Ja ma kirjutasin sinna kirja, et lisainfot küida, sain treenerilt kena vastuse.

Täiesti võimalik, et Pärnus on veel kuskil bodybalance olemas… Ma ise ei leidnud.

No igatahes… Plaan on minna laupäeval Tervise Paradiisi ja trenn järele proovida. Ja kui meeldib, siis soodushinnaga 24x kaart osta :P

Lõpetuseks üks humoorikas postitus treeningsaalis kohatud erinevatest tüüpidest. Jajah, mina ilmselt olekski täpselt ema :)

  5 Responses to “Bodybalance?”

  1. Ma ka õhtustest trennidest, kui piiga väiksem oli lippasin koju ja pesin seal. Et lihtsalt eemaloleku aega natukenegi lühendada.

  2. Ma käin Fittesti Bodybalances, olen väga rahul. Mul on kuukaart, käin teistes trennides veel, nii et tuleb üsna soodne.
    Tervise Paradiisi kohta olen kahjuks vaid laidusõnu kuulnud, aga no kui vaid ühte trenni soovid, siis ehk pole hullu.

  3. mina käin Tervise Paradiisis juba…. oeh, viis aastat? ja no ma küll ei leia, et seal midagi häda oleks… tõsi, Fittestis pole käinud ja ei tea võrrelda. aga kõikides teistes Pärnu spordiklubides olen käinud ja alati Tervise Paradiisi tagasi pöördunud. aga no see selleks. Bodybalance'i fänn olen ka juba paar aastat ja pole välistatud, et kunagi selles kolmapäevases 19.30 trennis kohtume :)

  4. Mina soovitasin sulle kommentaarides Tervseparadiisi Balancet. Laupäeva hommikul 11.15 siis kohtume :)
    Ise käin seal üle 2 aasta ja meeldib.

  5. […] plaanis oli, käisin täna Tervise Paradiisi spa & sport klubis bodybalance‘i trenni järele […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.