Mar 232011
 

…ei jõua enam poole ööni raamatut lugeda, kustusin eile juba kella kümne paiku lootusetult ära :P Tegelikult oli asi muidugi selles, et pühapäeval sai jogurti valmimist oodates öösel kaheni üleval oldud, esmaspäeva õhtul oli ka vaja sättida ja koristada, nii et kaks ööd jäid õige lühikeseks – hommikuti kauem magada ju ei lasta. Niisiis jõudsin eile lugeda ainult 60 lk, hetkeks on läbi 145 lk, mis pole poolgi… Noh, päev on pikk.

Oo, ja Abikaasa tegi mulle maailmaparima sünnipäevakingituse :D

CIMG3308

99% nõudest pesen meie peres mina ja üldiselt ma ei suuda pärast selliseid suuremaid söömaüritusi enne magama minna, kui kõik segadus on likvideeritud. Aga eile jäin diivanile magama ja täna hommikul oleks selle läbu sisse küll väga nukker ärgata olnud. Abikaasa oli kõik ära koristanud, ülejäänud koogid ära pannud ja hunniku nõusid pesnud… No tõesti, see oli parim, mida ma oleks osanud soovida.

Lisaks eile mainitule olid kinkide hulgas veel Bingo loto pilet ja pajalapid. See viimane oli täiesti teadlik kink ja leidis väga tänuväärse vastuvõtu – oleme kogu siin elatud aja jooksul kasutanud memmekese pärandatud õhukesi ja väikseid heegeldatud lappe, mis kaitsevad kuumuse eest neljaks kokkuvoldituna, sel kombel olid aga nii imepisikesed, et… Kõrvetasime tihti käsi :P Abikaasa pere jõulupeol tuli see korra jutuks ja kellelegi oli meelde jäänud. Me olime igatahes väga rõõmsad – ise ometigi ei jõudnud pajalappe osta, see oleks ju olnud ületamatult keeruline ülesanne. Ja tegelikult saime Abikaasa vanaema käest veel ahjupoti ka.

CIMG3312

Panin Poisi hommikul elutoas põrandale ja tegelesin natuke oma asjadega, järgmisel hetkel otsima minnes leidsin ta köögist briketihunniku juurest tikutopsi lutsimas. See, et tikud põrandal olid, on muidugi kivi Abikaasa kapsaaeda, aga noh… Naerda mugistada sain küll – vastutustundetu lapsevanem nagu ma olen.

CIMG3301

Eile oli mu sünnipäeva puhul tõeliselt kevadine ja soe ilm – ma ei mäleta, et päris viit kraadi oleks see aasta veel olnudki. Täna jätkub üsna samas vaimus:

CIMG3313

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)