Sep 042011
 

Kui Plika tegi oma esimesed sammud umbes aastaselt ja hakkas pikemaid maid käima õekese pulmas aasta ja kahekuuselt, siis mehed on teatavasti aeglasema reaktsiooniga.

Poiss, kelle senine rekord oli ilma toeta ühes kohas seismine, leidis kaks päeva pärast Piia ja Runni pulma, et võiks esimesed tibusammud teha. Aasta ja peaaegu üks kuu… No ehk jääb kahe sammu periood Plikast lühemaks ja läheb varsti päriselt käima. Palju lõbusam oleks!

  4 Responses to “Pulmad mõjuvad hästi”

  1. ma Gregori puhul ei saa üldse väita, et mehed aeglasemad on :) ta nimelt suutis 9-kuusena käima hakata :-o tüdruku puhul on just tunne, et tal aega küll keeramisteks jms, sest vana rahu ise :)

  2. Mul kah poiss, ja käima hakkas 10,5 kuuselt :) Eks see ole personaalne ja ei sõltu vast soost ikka :)

  3. Muig, no see aeglasema reaktsiooni jutt oli täiesti suusoojaks öeldud, muidugi on kõik kinni iga lapse individuaalses arengus.

  4. […] avastamise päev, esimesed sammud tulid ju alles peale Piia ja Runni pulma, 4. septembril, said ka blogisse üles […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.