Nov 142011
 

Tellisin juulis €19.82 eest kaks läpakakotti ja avastasin septembris, et olen tünga saanud. Kuu hiljem mõtlesin, et läpakale oleks kotti siiski vaja – seekord lugesin korralikult tagasisidet, tellisin 23. oktoobril, maksin €8.17 ja täna sain lõpuks kauaoodatud pakiteate.

Kuulutuse mõõtudest jäi mulje, et laiust on rohkem kui vaja – selleks, et ka 3:4 ekraaniga isendid ära mahuks. Tundus, nagu mul võiks selle arvelt voolujuhe sisse mahtuda. Tegelikult on see laiuse vahe nii imeväike, et peale arvuti küll midagi sisse ei mahuta – ja ega pole vajagi, ma eelistan läpakat nagunii muude asjadega koos suures kotis kanda, nii on turvalisem. Juhe võib vabalt eraldi olla, sleeve‘i tellisin selleks, et muud asjad läpakat ära ei kriibiks.

Väga rahul olen! Kusjuures koti seest tulid veel sangad välja. Ma arvan, et minul neid küll vaja ei lähe, aga kena lisand.

IMG_0338

IMG_0337

IMG_0352

Kahel esimesel pildil oli läpakas koti sees.

Ühesõnaga lapsed, ärge makske mitmekordset hinda, tellige eBayst. Lugege ainult enne tagasisidet ja varuge 2-3 nädalat ooteaega.

Sain hiljuti €2.97 eest oma fotokale lisaaku, nüüd läpakakoti, varsti peaks tulema digitaalne köögikaal, mida Eesti kaubandusest alla €12-15 ei leidnud ja nii palju maksta ei raatsinud, eBays maksin €4.84 :)

Arutlesime just ühe inimesega, et Aasiast tellimine pole just teab kui keskkonnasäästlik, aga no ma pigem maksan otse tootjale ja saan oma  kauba odavalt, kui mitmekordse hinna Eesti kaupmehele, kes selle asja ikka Hiinast tellinud on. Sest paraku on siiski palju asju, mida lähemal ei toodetagi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.