Jun 102012
 

Õeke tuleb homme perega päevaks Tallinna, läheme ema ja lastega nendega kokku saama. Neil on asja D-terminali ja Vabaduse väljakule, nii et loogiliselt võttes võiks peatumispaik olla kuskil sealkandis. Seltskonnas neli täiskasvanut ja neli last – üks titt ning kolm igati mängutoaealist.

Ühesõnaga tundub, et mängutuba oleks kõige kohasem, aga milline võiks olla mõnus, mitte väga kallis ja mille läheduses saaks normaalselt parkida (soovitavalt mitte hingehinna eest)?

Või tegelikult, ehk oleks parem mõni söögikoht, kus on hea mängunurk? Sest süüa me kindlasti tahame, aga lapsed peaks samal ajal lõbustatud olema :P Ema teab ainsana Järve Selveri pannkoogikohvikut…

Ilmselgelt oleks ma pidanud selle küsimuse siin tunduvalt varem esitama, aga paraku on elu nii kiire, et Tallinna mineku plaanil oli raskusi meeleski püsimisega. Ehk keegi ikka loeb ja soovitab miskit.

  9 Responses to “Mõni mõnus mängutuba Tallinnas?”

 1. Mitte mängutuba, aga väga mänguline on Kadriorus Miia-Milla-Manda muuseum.

 2. kesklinnale lähedal on Kadriorg – vaata NOPi ja Kompotti. esimeses on paremad toidud, teises parem mängunurk, aga mõnusad on mõlemad :) Kompotis on maja taga ka tasuta parkimine.

 3. Väike uba Kalamajas on ka tore, aga seal sooja sööki ei saa. vaikeuba.ee

 4. kuule, võta palun manduca kaasa, muidu ei ole pätul kuskil lõunauinakut teha, sest markus elab vankris

 5. Lõunauni? Misasi see on? Jeebus, ega ma pole sellele mõelnud. Mis minu lastest saab :D Kus nemad magavad??? :D Kas ma pean tõesti ema väikesesse autosse käru ka veel toppima? Nojah, Poiss vast magaks seal küll ja Plika on harjunud unesid vahele jätma… Või siis teine variant, et magavad autos, kui tagasi sõidame… Peab mõtlema.

  Ma loodan, et see Manduca mul homme hommikul veel meeles on, ei taha praegu lastetuppa kobistama minna.

 6. Uh, NOP-i mängunurk oli väga räpane ja võidunud – mänguasjade poolepealt siis.

 7. Kadriorus Milla-Manda on väga tore koht, süüa saab ka seal.

  Lapsega meeldib mulle käia ka Kristiine keskuse Macis, seal on üpris korralik lastenurk ja minu piigal on seal alati põnev olnud. Lisaks on lastenurga lähedal olevad lauad broneeritud just lastega sööma minevatele inimestele.

  Järve keskuse pannkoogikas käime ka üpris sageli.

 8. meie olime ka esmaspäeval ja teisipäeval pealinnas, söömas käisime Kristiines mingis mängunurgaga kohas, kus kahjuks teenindus jättis kõvasti soovida, aga mängunurk oli lahe….
  Minu lapsed magasid 6 päeva kõik oma lõunauned autos.. reisimise võlud ja valud… lihtsalt suurema sõitmise planeerisin nende uneajale :) ja esmaspäeval sai nt nii terve tallinn läbi sõidetud 1,5 tunniga :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)