Jun 142013
 

Kui me 2010 novembris oma koju kolisime, oli meil mõnda aega memmekese vana kandiline söögilaud emalt saadud mummulise vakstuga, 2011 juunis sättisime paika Londonist kaasa võetud ümmarguse laua, millele ostsime helekollase laudlina – meenutuseks pildid selles postituses. 2011 juulis vahetasin ebaõnnestunud laudlina päevalilledega vakstu vastu. 2012 jaanuariks oli see ilmselt omadega läbi ning kuna leidsin, et päevalilledega vakstu on mu värviliste nõude eksponeerimiseks liiga kirju, siis ostsin ainsa ühevärvilise, mis kaubandusest leidsin – sihukese roheka. See polnud just kole, aga ka mitte midagi erutavat, nii et ostu blogis eraldi ei kajastanud, pildi leidsin teile hoopis pool aastat hilisemast postitusest.

Nüüd koju tagasi kolides avastasin rõõmuga, et see vakstu, mis mulle eriti kunagi ei meeldinud, on omadega läbi, seega oli põhjus uus osta. Otse loomulikult ei olnud jälle ühtki ühevärvilist normaalset vakstut, aga võtsin siis ruudulise… Mis seal ikka. Ideaal oleks olnud ilus säravkollane, mida oli Koduextras alles üks väike tükike.

Ostsin seekord puupliidile ka jupi peale, suvel ju ei küta ja kasutan seda lisalauana, nüüd on seal tunduvalt mõnusam asju hoida :)

IMG_6090

IMG_6093

Valgus on halb, sestap on värvid ka kuidagi tuhmid. Nõude taustaks muidugi taas liiga kirju, aga üldiselt ju täitsa kena.

Nüüd on vaja enne Abikaasa tulekut mõnest kasutatud kraami poest veel kaks tooli skoorida – üks meie omadest on nii jube, et oleks tulnud ammu ära visata ja Poiss istub nüüd ju ka tavalise tooli peal.

  One Response to “Suveköök”

  1. […] oli aastaid köögilaual selline ruuduline vakstu – küll kirjum, kui oleksin tahtnud, aga sobis toonide poolest üsna hästi nõudega. Kui […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.