Jun 272013
 

See on meil emaga juba traditsiooniks kujunenud, et kui me palume ema mehel natuke lapsi hoida, et me saaks korraks ühes-kahes vajalikus poes ära käia, käime lõpuks kümnes :D No hea küll, see on ehk liialdus, aga saate aru, eks. Lihtsalt tuleb meelde veel asju, mida oli vaja vaadata ja nii see läheb.

Täna me läksime kangapoodidesse… See tähendab, et esimene pood oli just ära kolinud, nii et ma sain kõrval töötava Lepa emaga veidikene jutustada, siis tõdesime, et kolinud pood avab ennast uues kohas alles homme, misjärel sai tükk aega Plikale juuksekumme valitud ning kodutarvete poes triikimislaudu näpitud. Sel ajal, kui ema korraks tualetis käis, jõudsin mina kõrvalasuvast Tiimarist aiakindad osta :D No ja siis läksime teisest keskusest itaalia jäätist otsima, see kohvik oli parasjagu mingite uuendustööde tõttu kinni, aga seal oli ju teine kodutarvete pood, kus tuli jälle triikimislaudu näppida :D

Vahepeal käisime veel kiirelt söömas ja lõpuks sai veidi enne sulgemist ka päriselt ühte kangapoodi jõutud, kus siis viimse hetkeni nööpe valisin. Siiani ei suuda otsustada, KUI rahul ma leituga olen, aga no kolmandasse poodi poleks enam jõudnud ja mul oli vaja ju kott KOHE PRAEGU korda teha. Pole oluline, et ma ostsin selle juba nädal aega tagasi ja seni ootas kenasti… Nüüd oli kohe vaja :P

Aga jah… Ilma piltideta ju ei saa.

Plikale hirmsasti meeldivad juuksekummid, millel on midagi küljes. Tal olid ühed karudega ja teised pingviinidega, aga üks karu tuli küljest ära, viimased nädalad on tal patsid olnud sellised, et ühel karu, teisel pingviin, mõlemad kummid juba üsna räsitud. Ma ostsin siis mõned juurde, et oleks valikut :) Plika lemmikvärv on heleroosa ja lemmikkujund (tema enda väljend) on süda. Need südamed on väga ägedad, värviline mulle ju teatavasti meeldib, pandad on nunnud ja neutraalsed, liblikad on ka Plika suured lemmikud, sai siis tema maitsele roosad valitud.

IMG_6330

IMG_6332

Need kindad olid lihtsalt NII nunnud, et ei suutnud ostmata jätta. Ehk motiveerib rohima :D

IMG_6333

Nii, ja viimaseks mu kotiprojekt. Leidsin Lepa keskuse hiinakast €12.90 eest koti, millel oli sobiv värv, suurus, tegumood ja üldine välimus, aga jube koledad nööbid. Ostsin ära, andsin nööbid lastele mängimiseks ja käisin täna kotile uusi otsimas. Ideaalis oleks tahtnud ühe kujuga ja erinevat värvi suuri nööpe, Tage soovitas lihtsalt riidega katta ja ma täitsa kaalusin seda. Aga lõpuks ostsin ikka sellised, mis niisama jäävad. No ei leidnud sobivas suuruses suvalisi nööpe ja võtsin siis muidu ilusad, et ei peaks riidega jamama hakkama, need on päris kenad, ehkki veidi igavad. Kuradi kallid kah, €1.38/tk. Lahkusin kangapoest €9.71 võrra vaesemana, nii et mitte nii odav kott enam… Aga no ma olen lõpptulemusega siiski üsna rahul. Igavavõitu, aga okei.

Pildistada seda kotti väga hästi ei anna. Ja need algsed nööbid ei näe pildil nii jubedad välja, kui seda tegelikult olid. No lihtsalt liiga suured ja läikivad ja (pildilt pole üldse näha, KUI läikivad need olid!)… Polnud üldse minu maitse.

Enne:

IMG_6335

Nüüd:

IMG_6336

Nii et jah… Ei õnnestu meil see paaris poes käimine kuidagi.

Nädalavahetusel lähen Tallinna. Saan kokku Lepa, Marko, Pipsi, Mariti ja Liisiga. Iseenesest oleks aega veel mõni kokkusaamine orgunnida, ma lihtsalt keskendusin esimese hooga eelkõige lastetutele sõpradele, sest endal pole ju lapsi kaasas (Marit ja Liis ei lähe arvesse, sest nendega kohtumised on ka lastetud :P). Merlis ja Kristi on kahjuks mõlemad ära. Nojaa, kas on veel keegi, kes tahaks mind näha? Lepaga saan millalgi laupäeval kokku, Marko poole lähen ööseks, pühapäeva õhtupoolikul enne tagasisõitu on plaanis Marit ja Liis, ühel päeval noist kahest läheme Pipsiga shoppama. Nii et üldiselt on vabakava – võiks kas laupäeval või pühapäeval veel vabalt midagi teha, kuskile minna, kellegagi kokku saada…

Kui ma tahaks Tallinnas mõnda asjalikku kaltsukasse minna, mida te soovitaksite? Ma pole kindel, kas mul on kaltsukate tuju, aga äkki on. Või äkki mõni kirbukas või…?

  3 Responses to “Naised lasti jälle poodi”

  1. Kott on uute nööpidega väga kena, hoopis teine asi! Olen ise ka paljudel odavatel asjadel just nööpe pidanud vahetama, enamasti muudab see väga palju.
    Näiteks ostsin turult ühe suurepärase ja sooja kampsuni, millel olid kuldse ja hõbedase kirjud meeletult suured nööbid, mis ei läinud läbi nööpaugugi hästi. Peale nööpide asendamist oli aga hoopis mõnus stiilne asi, kõik küsisid kust sa sellise leidsid.

  2. Rohimise kindad näevad tegelikult teistsugused välja… Ma ei saa täpselt arugi, mis töö jaoks sellised mõeldud on. Aga muster muidugi on…

  3. Rohimiseks on minu arvates parimad kummist üsna ümber kindad. Sellised riidest annavad mulda korralikult läbi ja näpud on ikka lõpuks nii määrdunud, et isegi sidrunhape ei võta puhtaks. Kumm läbi ei lase :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)