Nov 172013
 

Ma ei väsi kordamast, et Humana uue kauba nädala hinnad on teise ringi kraami kohta röögatud. Aga ometi mulle meeldib nende poodides käia. Ma pole lihtsalt suurem asi tuhnija – seal on kõik kenasti riidepuude peal ja võrdlemisi viisakalt grupeeritud. No ja €9 eest tavalisest riidepoest reeglina kleite-kampsikuid ju ei saa. Nii et jah… Ikka käin. Katsun sinna küll pigem odavamatel nädalatel sattuda, aga näiteks eelmisel perioodil käisin ka kohe täitsa alguses, mõtlesin lõpunädalal veel korra läbi käia ning ärkasin alles siis, kui oli just uus kaup tulnud. Mis seal siis ikka.

Igatahes on kavatsus kahe nädala pärast Tallinnas ka üks Humana tiir teha, siis on kolmanda nädala lõpp ja hinnad peaks üsna okeid olema :)

Neljapäeval sattusin täiesti plaanimatult Ülejõe Humanasse. Mul oli kosmeetiku aeg kinni pandud, aga tuli välja, et ta eksis päevaga ja tegelikult oli aeg hoopis reedel. Kuna ilm oli ilus ja ma olin nagunii rattaga kesklinnas, väntasin kiirelt Ülejõele.

Proovisin hunnikute kaupa asju, lahkusin vaid kahe pluusiga. Mõlemad mustad ja pikkade käistega, maksin nende eest kokku €9.88.

Mõlemad olid piisavalt huvitava lõikega ja piisavalt pikkade käistega, mis on minu jaoks suur asi. Esimene pluus oli Norra firma oma ja sildid veel küljes ehk uhiuus. Kangas on puuvill natukese villaga, täitsa huvitav kombinatsioon.

IMG_8661

IMG_8673

Reedel läksin juba täiesti plaanitult Papiniidu Humanasse, mul oli nagunii ka Kaubamajakast ühte ja teist vaja. Seekord oli saak suurem – kaks kleiti ja kampsun (kõik €8.91), kaks seelikut (mõlemad €4.95) ja üks lühikeste käistega pluus (€4.41), mis oli lihtsalt nii mõnusat värvi ja armsate mummudega, et ostsin suve ootama. Kokku maksin röögatud €41.04, aga noh – kaks kleiti, kaks seelikut, kampsun ja top – sain ju ikka nodi kah.

Kleidid näevad seljas ilusamad välja kui puu peal :) Mõlemad istuvad väga hästi.

IMG_8640

IMG_8646

Värvilised seelikud on mu nõrkus, see oli väga mugav ja mõnusates toonides, materjalis 57% villa, nii et soe ka. Must on samuti väga mugav ja soe.

IMG_8653

See kampsun oli lihtsalt niiii mõnusalt pehme ja kenasti liibuv ja imeliselt pikkade käistega, et ei suutnud ostmata jätta. Varrukad on nii kitsad, et pigem kannaks seda käisteta topi peal või üldse ilma pluusita, pikkade käiste peale oleks seda tüütu venitada. Kuna silt oli välja lõigatud, pole ka materjalist aimu. Loodan, et pole 100% akrüül :P Igatahes imeliselt mõnus.

IMG_8667

No ja need mummud. Ma ju ei saanud seda pluusi poodi jätta :D

IMG_8691

Ma nägin pildistamisel ränka vaeva – kehvas valguses musti riideid pildistada on täiesti lootusetu, täna oli vähemalt päike, aga ikkagi ei saanud pildid nii head, kui oleks tahtnud. Eks see ole vist alati nii :)

  5 Responses to “Viimased teise ringi leiud”

  1. Läti Valka’s on üks sekkar,kus ikka ja taas käin ning seda just kleitide pärast. Seal terve pikk riiul tummiselt kleite täis ja kaup vahetub iga õnnistet päev. Nii naiselik,et juhhhuuuu kohe! Neid sinu kleite tahaks seljas pildistatuna näha…

  2. Urr, see punane kleit teeb küll kadedaks… :)

  3. See Cubuse must nööpidega on 50% viskoos, 40% puuvill, 10% elastaan.

  4. Nagu ma juba mainisin, kui sulle see punane kleit siiski ei meeldi ühel hetkel, siis võid selle ühele kleidihoolikule edasi ärida ;) Mul on alati uusi kleite VAJA, päriselt ka :)

  5. Kui Tallinnas sekkari tiiru teed, siis käi ikka Paavlist ka läbi. Seal on suisa suuruste järgi riided sorteeritud. Ja hinnad on reeglina väga rahakotisõbralikud. :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)