Apr 012014
 

timmjategemisedApollo soodusmüügist rändas meile koju Liili Remmeli raamat “Timm ja tema tegemised“. Lehitsesin poes, tundus vahva, nii saigi ära ostetud. Praegu on alles poole peal, pole läbigi lugenud – aga juba kisub blogisse kiitma.

See raamat on kuidagi eriti mõnusasti kirjutatud. Lood ei ole liiga pikad ega liiga lühikesed, pole ei liiga lihtsad ega liiga keerulised. Ja teemad on täpselt sellised, nagu oleks meie laste elust võetud. Juhtumised lasteaias ja kodus, kõnelused ja tegemised – kõik täpselt samas võtmes, nagu meilgi igapäevaselt. Ühesõnaga äratundmisrõõm igal leheküljel. Ja lapsed naudivad. Mina muidugi ka :)

Soovitan soojalt kõigile! Hind on ka nii hea, et sellepärast kellelgi ostmata ei jää. Ja enamikus Apollodes on see olemas.

Ma loen lastele päris palju – iga päev, igat sorti raamatuid. Meile kõigile meeldivad raamatud. Aga see meeldib kohe eriliselt.

  2 Responses to “Üks tõeliselt muhe lasteraamat”

  1. kas pilte on seal raamatus palju (igal lehel vms) või tuleb rohkem ettelugemist kuulata? ;)

    • Pildid on jah igal lehel… St vähemalt igal leheküljepaaril, mis nö koos lahti on. Mõned väiksemad, mõned suuremad, vahel ka terve leht… Vaatamist ka küllaga.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.