Aug 022015
 

Neli päeva, peaaegu viissada privaatset postitust… Just tegin viimase avalikuks.

Küll on hea, et blogiga tegelemise vaim tuli peale just puhkuse ajal. Küll on hea, et Abikaasa nädalavahetuseks maale läks ja lapsed viimasest kahest päevast suurema osa mänguväljakul veetnud on, nii et ma olen saanud süümepiinadeta arvutis istuda :D

Peaksin nüüd sama soojaga kõik nood järge ootavad fotod ka ära sorteerima ja üles panema. Ja blogikujunduse korda näppima. Ja enda kohta mingisuguse jutukese kirjutama. Aga kahtlustan, et seda kõike ma ainsa alles jäänud puhkusenädalaga ei jõua.

Vahet pole, suur töö on ikkagi tehtud. Ma olen jube rahul. Peaaegu 11 aastat blogimist – 3878 postitust ja 10 877 kommentaari – on nüüd kõik jälle nähtaval. Kolisin Bloggerist oma serverisse kevadel 2012 – seega kõigest kolm aastat läkski :D

Näppisin üks õhtu blogi kujunduses igasugu seadeid, aga ei jõudnud rahuldavate tulemusteni. Selleks on vaja tuju ja aega ja kannatlikkust. Kategooriad peaks ka korra üle vaatama, sealt saan mõned vist ära kustutada. Mm, kui tore on vahelduseks blogiga tegeleda. Puhkus ruulib.

  3 Responses to “Ja saingi valmis!”

  1. Ma ei tea, kas seoses viimaste muudatustega blogi kujunduses – aga mina Su blogi enam ühele telefoniekraanile ei saa- loed pool lauset ja siis sikutad teise poole ette. Varem seda muret polnud. Vbla on asi mu telefonis (Lumia 930). Aga eks siis loen arvutist.

    • Väga veider. Ma leidsin eile oma seadetest, et mu kujundusel on olemas “responsive” võimalus ja aktiveerisin selle. Mis peaks just tegema nii, et blogilehe laius kohanduks erinevate ekraanidega. Oma Samsungist kontrollisin, töötas kenasti… Ainus vahe telefoniga vaadates on nüüd selles, et sidebar on nüüd postituste all. Muutsin sellepärast esilehel kuvatavate postituste arvu kümne asemel viieks, et need, kes telefonist lugedes blogrolli kasutada tahavad, sidebarini jõudmiseks liiga palju kerima ei peaks.

      Aga miks ta sul sellist nalja teeb, sellest ma küll aru ei saa. Peaks ilmselt küsima kuskil postituses, kuidas teistel on. Ise loen telefonist blogisid Feedlyst :)

  2. Minul täpselt sama jama. Enam ühele lehele ei mahu ja leht ise vastavalt seadmele kuju ei võta. Loen tavalise veebilehitsejaga, mis telefonis on. Ennem ei ole märganud sellist asja. Telefon on kusjuurdes ka 930.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)