Jan 232007
 

Otsisin täna ühe asja jaoks fotosid ja vaatasin sellepärast läbi kõik oma fotoalbumid. Kummaline oli seda üle tüki aja teha – tuletada meelde, milline ma kunagi olnud olen. Igatahes. Siin on mõned fotod nendest kahest mehest, kes mulle minu lühikese elu jooksul tõeliselt korda läinud on.*

Peaaegu kolm võrratult ilusat aastat A-ga ning kõigest kaks meeletult intensiivset kuud Lepaga… Perioode ei anna võrrelda, aga ei oska üht teisest vähem oluliseks pidada. Ma olin siis ÕNNELIK.

Fotode avaldamiseks ma luba ei küsi ning pretensioone ei rahulda. Te olete minu minevik, te olete (olite?) suur ja tähtis osa minu elust. Kibemagusad mälestused ja kõik muu, aga tänu teile olen ma selline, nagu ma olen. Ma arvan, et ma olen parem inimene, kui ma oleksin olnud ilma teieta. Ma armastan ja austan teid alati. Ja sellepärast olete nüüd ka minu blogis. Te võite selle üle uhked olla.

Lihtsalt selline nostalgitsemise tuju tuli. Kui eraelu on talveunes, tuleb ilusat minevikku meenutada. See annab lootust, et tulevik saab sama ilus olema. Tegelikult ma ju tean seda, vajab ainult vahel meelde tuletamist :)

*Ma võiksin ju rääkida ka Rainerist, Kristjanist, Markost, Maidost… Aga ei, siiski mitte. Mitte siin. Sellesse liigasse nad ei pääse.

  2 Responses to “Sorime minevikus”

  1. aga milline sa praegu oled? see punase harjaga või see malbemat laadi soenguga? su lugusid lugedes samastud sa igatahes mu peas selle harjasega olevusega :)

  2. Praegu ikka harjaga ;) Punane pole see küll kunagi olnud (brünett olen) ning püsti ajan selle ka vaid pidulikel juhtudel, nii et igapäevaelus näen siiski suhteliselt… Malbe välja. Küll tunduvalt lühemate juustega, kui selle postituse piltidel.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.