Feb 192009
 

Kirjutasin just üles Plika hüüdnimesid. List sai selline:

Maasikas, Maasu, Ellu, Tibu(linnu), Tibuleele, Tupsu -> Tupu -> Pupu(leele) -> Bubu

Enne sündi oli ta Maasikas. Nüüd hüüab õeke teda Maasuks ja ema Elluks. Meie Mehega hüüdsime teda algul peamiselt Tibuks, Tibulinnuks, Tibuleeleks või Tupsuks, mingi hetk sai Tupsust Tupu ja Tupust õige kiiresti Pupu. Nüüd ongi peamiselt kas Pupu, Pupuleele või Bubu.

Täitsa huviga ootan, millised jaburad hüüdnimed meil veel ajaga välja kujunevad.

Me ei kutsu teda praktiliselt kunagi nimepidi (ehk peaks, et teda oma nimega harjutada? No aega veel on selle kiire asjaga, ma usun :) ) – ikka Tibu või Pupu.

Jabur. Ma loodan igatahes, et hüüdnimed muutuvad koos lapse vanusega eakohasemaks, juba tema enese pärast ;)

  4 Responses to “Heal lapsel mitu nime”

  1. Teil on kull pikk nimekiri :)

    Meil oli Oskar vaiksena ‘munchkin’ ja Oliver on praegu ‘the little one’, seda siis Jamesiga raakides. Lastega raakides kutsun neid nimepidi voi siis vahel ‘oh sa pisikene’. Oliver on tegelt vahel pakapikk ka :)

  2. heh, meil oli enne sündi juba Juku. Siis sai ametlikult nimeks Juhan. Nüüd on ka Juku. Aga no minu jaoks on ka mõmmibeebi, kapsauss, krevetike ja lihtsalt karupoeg… Pisi jaoks ka väike poiss ;)

    ja vahest lähevad nimed kassiga segi ka, nagu paljulapselises ikka :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.