Metsik ingel
…sai täna läbi. Viimane osa oli just nii cheesy & boring, nagu olema pidi. Jumal tänatud, et ma seda tobedust enam vaatama ei pea!
PS. Tequila on kurjast.
…sai täna läbi. Viimane osa oli just nii cheesy & boring, nagu olema pidi. Jumal tänatud, et ma seda tobedust enam vaatama ei pea!
PS. Tequila on kurjast.
Huvitav, millal ma küll suudan selle viimast osa vaadata tundetult? Täna oli kolmas või neljas kord – ikka võttis silma märjaks ja õhkama… Oi, ilus on 🙂
Sügis on alati üks tore aeg selle poolest, et telekast hakkab palju uusi põnevaid asju. Selle hooaja alguses on minu erilise tähelepanu all Meeleheitel koduperenaised, Paks talumatu boss, Lihtne elu, Vaba kaunitar, Missid ja Malaisia. Vanast ajast veel Metsik ingel ja 15-aastased.
Meeleheitel koduperenaised on täitsa lahe. Mitte küll nii lahe kui Seks ja linn (veel?), aga nõuab siiski jäägitut tähelepanu ja ma täitsa ootan järgmist osa.
Paks talumatu boss on võimatult koomiline 😀 Ehkki aeg-ajalt läheb mõte ja pilk uitama…
Lihtne elu on täpselt selline asi, mida vaadata siis, kui midagi paremat teha pole, aga midagi ei juhtu ka siis, kui paralleelselt millegi muuga tegeleda. Üldiselt on siiski päris lõbus. Kohe ju näha, et tibid mängivad täiega lolli ja keeravad vinti üle.
Vaba kaunitar… Esimest hooaega vaatasin suurema huviga. Nüüd õnnestus kogemata võitja teada saada ja nii pole ju huvitav 😛 Kipun samal ajal arvutis mässama ja ainult ühe silmaga vaatama.
Missid on kindel lemmik. America’s Next Top Model on alati üks mu lemmiksarjadest olnud ja neil on palju ühist. Või nojah, ütleme ausalt, missid on selle pealt maha viksitud. Ja seal on ju Anne-Mari, mis teeb vaatamise topelt huvitavaks!
Malaisia kohta ei oska veel midagi asjalikku öelda, sest olen näinud vaid sissejuhatavat osa, mis polnud just teab mis huvitav, aga arvan, et sellest võib veel midagi suht normaalset kujuneda.
Metsikut inglit ei kannata üldse põhitegevusena vaadata, aga hommikuste toimetuste taustaks kõlbab hästi.
15-aastased… Ma ei tea, miks ma seda üldse vaatan. Ilmselt kaua enam ei vaata ka.
Aga Missidest ma veel kunagi kirjutan pikemalt! Hea meel igatahes, et täna läks välja üks nendest, kes minu arust kõige koledamad on 😀
Ja finaali pääsevad…
Mnjah, kõik laulud, mis mulle meeldisid, said finaali… Peale Eesti muidugi. Aga tegelikult on see neile paras!
Issand jumal küll, kas midagi veel hullemat saab olla kui need haledad Ninja-kloonid?? Ok, Moonwalk oli lihtsalt niiiiii igav – seegi hea, et nemad ei võitnud. Aga ausalt, Suntribe on ka HALE!
Teine eurolaul üldse, mis mulle ei meeldi. Esimene oli Koit Toome. Minu ajaarvamine algab muideks Maarjast & Ivo Linnast, nendest varasemate ajal olin liiga noor.
*süngelt*
Näis, mis koha me saame.