TV/sarjad

Metsik ingel

…sai täna läbi. Viimane osa oli just nii cheesy & boring, nagu olema pidi. Jumal tänatud, et ma seda tobedust enam vaatama ei pea!

PS. Tequila on kurjast.

Seks ja linn

Huvitav, millal ma küll suudan selle viimast osa vaadata tundetult? Täna oli kolmas või neljas kord – ikka võttis silma märjaks ja õhkama… Oi, ilus on 🙂

Teleparadiis

Sügis on alati üks tore aeg selle poolest, et telekast hakkab palju uusi põnevaid asju. Selle hooaja alguses on minu erilise tähelepanu all Meeleheitel koduperenaised, Paks talumatu boss, Lihtne elu, Vaba kaunitar, Missid ja Malaisia. Vanast ajast veel Metsik ingel ja 15-aastased.

Meeleheitel koduperenaised on täitsa lahe. Mitte küll nii lahe kui Seks ja linn (veel?), aga nõuab siiski jäägitut tähelepanu ja ma täitsa ootan järgmist osa.

Paks talumatu boss on võimatult koomiline 😀 Ehkki aeg-ajalt läheb mõte ja pilk uitama…

Lihtne elu on täpselt selline asi, mida vaadata siis, kui midagi paremat teha pole, aga midagi ei juhtu ka siis, kui paralleelselt millegi muuga tegeleda. Üldiselt on siiski päris lõbus. Kohe ju näha, et tibid mängivad täiega lolli ja keeravad vinti üle.

Vaba kaunitar… Esimest hooaega vaatasin suurema huviga. Nüüd õnnestus kogemata võitja teada saada ja nii pole ju huvitav 😛 Kipun samal ajal arvutis mässama ja ainult ühe silmaga vaatama.

Missid on kindel lemmik. America’s Next Top Model on alati üks mu lemmiksarjadest olnud ja neil on palju ühist. Või nojah, ütleme ausalt, missid on selle pealt maha viksitud. Ja seal on ju Anne-Mari, mis teeb vaatamise topelt huvitavaks!

Malaisia kohta ei oska veel midagi asjalikku öelda, sest olen näinud vaid sissejuhatavat osa, mis polnud just teab mis huvitav, aga arvan, et sellest võib veel midagi suht normaalset kujuneda.

Metsikut inglit ei kannata üldse põhitegevusena vaadata, aga hommikuste toimetuste taustaks kõlbab hästi.

15-aastased… Ma ei tea, miks ma seda üldse vaatan. Ilmselt kaua enam ei vaata ka.

Aga Missidest ma veel kunagi kirjutan pikemalt! Hea meel igatahes, et täna läks välja üks nendest, kes minu arust kõige koledamad on 😀

Eurovisiooni poolfinaal

  1. Austria – rahvariided, mnjah. mõttetu
  2. Leedu – kole tädi ja kole kostüüm. mõttetu
  3. Portugal – show ja liikumine päris hea, aga laul ise – mõttetu
  4. Moldova – vanaema taob trummi 😀 sõnad lahedad, actionit tehakse, aga meloodia suht jama
  5. Läti – BOOOORING (A: bullshit, vahetaks kanalit, mingid läti peded, oleks vähemalt eidedki. vanaema oli lahe)
  6. Monaco – ilus kleit, ilus tibi, värskendav prantsuse keel, jama laul (A: rõve lill, siiani kõige pandavam eit, aga ikkagi hala. natuke hiljem: mis karjub krt, jäägu juba vait, laske vanilla ninja või suntribe peale)
  7. Iisrael – ilus tädi, ilus kleit, ilusad rinnad 😀 laul isegi veidi parem kui eelmised… aga sellegipoolest mitte midagi erilist (A: oh, tissid :P)
  8. Valgevene – no mida kleit! laul on kah selline suvaline… ahhaa, riiete kaotamine kah (A: oh, sellel tädil on ikka powerit ka, raisk)
  9. Holland – igav-igav-igav (A: sel nekul on ka tissid… järjekordne bla-bla)
  10. Island – hästi ilus tädi, jube kahtlased püksid, suht igav laul
  11. Belgia – uhh, kui igav. ja pede tõesti (A: peede! vahetaks kanalit)
  12. EESTI – peaaegu et häbi tunnistada, aga mulle on see lugu isegi natuke meeldima hakanud
  13. Norra – IRW. ei, tegelikult päris lahe 😀 ehkki laul iseenesest pole jälle midagi erilist. ei, siiski – lahe 😀 (A: pederokkar. aga see on päris hea, raisk. peaks ka omale kaabu muretsema)
  14. Rumeenia – esimesed paar takti oli nagu my heart will go on algus… sa süda, millised rinnad! aga laul on jama (A: jälle mingi eit! tissidega vähemalt. kle, see on päris hea lugu)
  15. Ungari – noks 😀 päris kõva show. ja laul ka 😀 (A: uuu… paljas säär! ei, reis… mingid sukad on ka või? ei ole. tripiga sukad võiks olla)
  16. Soome – igav… (A: mingi pede, rsk. mingi nutulaul on see ju!)
  17. Makedoonia – äh, ei tea. suht mõttetu (A: roosa. kui tema pede pole, siis pole keegi pede. oh, mingid tibid)
  18. Andorra – no… päris kenad kutid 😛 aga laul – jama (A: mingi mõttetu jura ju. suure suu eest ei anta siin esimesi kohti)
  19. Šveits 😛 – ei, päris hea – ninjad on arenenud! aga actionit veits vähe… (A: ohoh, see on vist päris normaalne asi kohe! vähe möllu teevad seal, showd võiks rohkem olla)
  20. Horvaatia – huvitav… või siiski mitte (A: vähemalt midagi muud, kui et armasta mind igavesti või miks sa mind ei armasta või armastus öös. veidi hiljem: mõttetu! *läheb kööki*)
  21. Bulgaaria – booooooring
  22. Iirimaa – no actionit nagu oleks, aga mingit erilist muljet sellegipoolest ei avalda (A: *sätib end minu õla najale magama*)
  23. Sloveenia – päris ilus mees. aga igav laul (A: *magab*)
  24. Taani – hehee. palju pedekaid (A: *magab endiselt*)
  25. Poola – ja ennäe imet… jälle pedekas. krt, kui ma järgi mõtlen, siis eelmise aasta eurovisioonil olid ka kõik mehed jumalast peded. aga pöördudes tagasi poola juurde – mingi haige läll! (A: *magab ikka veel*)

Ja finaali pääsevad…

  1. Ungari – noks 😀 v. hea, oli seda täiesti väärt
  2. Rumeenia – eh… ei tea…
  3. Norra – lahe, rokkarid finaalis 😀
  4. Moldova – vanaema lööb trummi 😀 v. hea
  5. Iisrael – ainult tissid olid head
  6. Taani – need pedekad…
  7. Makedoonia – pede roosas
  8. Horvaatia – puhh… mida iganes
  9. Šveits – jee, ninjad
  10. Läti – see oli ju BOOORING!

Mnjah, kõik laulud, mis mulle meeldisid, said finaali… Peale Eesti muidugi. Aga tegelikult on see neile paras!

Eurovisioon – f**k!!!

Issand jumal küll, kas midagi veel hullemat saab olla kui need haledad Ninja-kloonid?? Ok, Moonwalk oli lihtsalt niiiiii igav – seegi hea, et nemad ei võitnud. Aga ausalt, Suntribe on ka HALE!

Teine eurolaul üldse, mis mulle ei meeldi. Esimene oli Koit Toome. Minu ajaarvamine algab muideks Maarjast & Ivo Linnast, nendest varasemate ajal olin liiga noor.

*süngelt*
Näis, mis koha me saame.

Scroll to Top