Sep 222006
 

Ära tegin! Mul on nüüd uhiuus ja üliäge läppar HP NX6325.

Type: AMD Sempron Mobile
CPU Speed: 1.8 GHz
Internal Memory: 1 GB
Hard Drive Size: 60.0 GB
Screen Size: 15.0 in
Optical Drive: DVD-RW
Graphics: ATI Radeon 1150
Memory Card Reader: 7-in-1
Weight: 2.6 kg

Ostmise mõte tekkis siis, kui esimene laar oli juba läbi käinud ja välgukiirusel ära ostetud. Ei olnud kindel, kas neid enam juurde tulebki või mis hinnaga… Aga eelmise nädala lõpus lugesin, et uus partii jõuab kohale selle nädala algul ja otsustasin tegutseda.

Terve nädala ootasin oma läpakat nagu väike laps jõule. Ja täna õhtul tõi Runn selle mulle lõpuks ära :D

Üldiselt jah, prose võiks olla parem, ketas võiks olla suurem, kaal võiks olla väiksem… Aga nii naeruväärselt väikese raha eest on see ikka üks kuradi hea masin! Kiirem (lasin RAMi 512 juurde panna) ja kergem kui vana; DVD-kirjutaja, mälukaardilugeja ja klahv, millega saab teha <>| – kolm asja millest ma eelmise läppari juures kõige enam puudust tundsin. Ja saksakeelne klaver, mis tähendab, et pidin ainult õ ja paar sümbolit peale kleepima.

Uue koti ostsin ka, nii et kokkuvõttes on mu läpakamajandus nüüd ca 2 kilo kergem – 3+2 asemel 2,6+0,5 – koju tulles oli kott mu õlal nii kerge, et peaaegu ei tundnudki seda.

Ma olen ülirahul. Huvitav, kaua aega läheb, et esialgne vaimustus kaoks…

  One Response to “Minu uus läppar!”

  1. […] kolm aastat hiljem, septembris 2006, ostsin endale toonasest töökohast esimese päris oma arvuti – sain mõnusa järelmaksu ilma igasuguse intressita, hoopis letihinnast soodsamalt, iga kuu […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.