Oct 242006
 

Tikker mõtles vahelduseks bussiga koju minna. Sest kui ta läheb koju kell kaheksa trammi ja trolliga, jõuab ta paremal juhul kohale poole üheksaks, halvemal juhul kolmveerandiks. Aga 20.20 buss jõuab kohale 20.25.

Idee järgi vähemalt.

Buss jäi veerand tundi hiljaks. Tikker passis 20 minutit peatuses. Lihtsalt niisama.

Siis läks Tikker poodi. Maximasse. Seal töötas ÜKS kassa. Saba lookles kõigi teiste kassade eest mööda ja kadus viimaks riiulite vahele. Saba moodustasid vähemalt viisteist inimest. Selleks ajaks, kui Tikker oli jõudnud pool saba ära seista, tehti teine kassa ka lahti. Otse loomulikult lagunes pikk saba kaheks lühikeseks just Tikri selja tagant, nii et tal polnud sellest mingit kasu.

Koju jõudis Tikker alles peale üheksat.

Tundub, nagu oleks vanajumal otsustanud sel õhtul tema kannatuse tõsiselt proovile panna. Aga ta ei võtnud arvesse seda, et kui Tikker bussipeatuses mp3-mängijat kuulates tantsib (no mitte päris tantsib, aga teeb üpris silmnähtavaid liigutusi muusika rütmis), siis ei ole tema kannatust lihtne katkestada.

Tikril oli täna lihtsalt hea (loe: huvitav) päev :)

Tikril on tunne, et homme tuleb ka huvitav päev.

  One Response to “Tikri geniaalsed plaanid”

  1. näedsa siis :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.