Nov 012006
 

…ma nimelt arvan, et olen täna ilgelt tubli olnud.

Kõigepealt. Ma tõusin oma vabal päeval (pool)vabatahtlikult enne kella kümmet üles.

Siis. Te ju teate mis ilm praegu väljas on – vastik tuul ja lörts. Aga ma käisin väljas. Käisin palju. Käisin noortekabinetis (ja sain pilliretsepti), käisin Oriflame’is (ja sain järgmise perioodi kataloogi), käisin Eagle Visionis (ja sain uued läätsed) ning lõpuks käisin Maximas (ja sain tünga).

Tünga sain seal tegelikult eile – nagu just avastasin, olid nad makaronid, mis ma ostsin, kaks korda läbi löönud. Mitte et 4.50 oleks eriline kaotus, aga just nüüd, kui mul eriti vähe raha on… Urr.

Siis tulin koju ja avastasin, et mul pole võtmeid. ÕNNEKS oli Murakas veel kodus. Oleks ma viis minutit hiljem jõudnud, külmetaks vist praegugi kuskil.

Võtmed, nagu välja tuleb, on ilusa poisi taskus. Ma hakkan juba kahtlustama, et ta unustas need sinna sihilikult :D (tegelikult ei kahtlusta, aga see lihtsalt kõlab hästi :P)

Ah, ja siis ma pesin kaks masinatäit pesu ka veel, nii et mul on nüüd palju puhtaid riideid.

Ja ma kavatsen täna isegi tavalisest natuke rohkem kokata (loe: makaronide asemel tatart või riisi keeta, selle sisse viinerit praadida ja kurgisalatit teha).

Muide, mul on see kuu täiesti mõttetu graafik – kaks vaba päeva järjest on ainult kolmel korral ja muidu kuus üksikut auku. Ehk siis: 1, 5, 7, 11-12, 16-17, 19-20, 24, 26 ja 30.

Ja 5. on Tartus koolitus, terve päev läheb selle nahka. Ja 20. lähen Pärnusse. Ehk siis polegi eriti aega puhata ja mängida :(

PS. Ma andsin endale pühaliku lubaduse, et ma ei tarbi palgapäevani tilkagi (enda raha eest ostetud) alkoholi.

PPS. Murakas ei tea ka liblikatest midagi (Maris ütles juba öösel, et temal sellega pistmist pole). No tõesti! KUST need tulid?

EDIT: Maris avastas, et liblikad pärinevad tema juuksekummi küljest. Müsteerium on lahendatud ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.