Nov 162006
 

Need, kes mind veidigi rohkem tunnevad, teavad, et ma olen statistikahull. Panen kirja kõikvõimalikke asju – alates oma sissetulekutest-väljaminekutest ja lõpetades meestega – et neist siis hiljem kokkuvõtteid teha. Statistikat ühesõnaga :)

Lugesin siin üht blogi ja mõtisklesin selle üle, kui positiivne või negatiivne inimene ma tegelikult olen. Ellusuhtumiselt siis. Armastan öelda, et olen 90% ajast lootusetu optimist, aga ülejäänud ajast selline pessimist, et nendel hetkedel oleks targem minust eemale hoida.

Kas see on ka tegelikult nii? Viimasel ajal, tundub, on seda pessimismi vist rohkem kui 10%… Mitte küll nii raskel kujul alati. Samas on palju ka neid hetki, mil ma olen täiesti tähtsusetute asjade pärast totralt õnnelik, nii et ma ei oska enda tujudest mingit statistikat teha.

Sellepärast tuli mulle mõte, et oleks vinge, kui minu küljes oleks väike tujumõõtja. Mood meter kõlab peenemalt ja teaduslikumalt :P Selline jubin, mis kuidagi teaduslikult salvestaks kõik minu tujud 24/7 ja teeks sellest kõikvõimalikke statistilisi kokkuvõtteid. See võiks mõõta nii tuju headust protsentides kui ka kirja panna erinevaid tujude liike – hea, halb, ülevoolavalt õnnelik, mõtlik jne.

Ah, see oleks vinge masin. Ja ma saaksin teada, kas mul on actually õigust nimetada ennast 90% optimistiks.

Kes välja mõtleb?

Homme hommikul lähen võssa ragistama. Aipit otsima. Saapaid tellima. Ja kuna olen iga päev tööl, pean olema nende ukse taga hommikul kell üheksa. Masendav. Ja ooteaeg on kolm nädalat. Veel masendavam. Aga ok, kui ma selle kuradi koha üles leian, siis on juba iseenesestki hea!

Peaks actually interneti teenusepakkuja vahetamisega tegelema hakkama. Tahan Starmani asemele midagi võimsamat. Korrusmaja internet või mis iganes asi 190 krooni eest kuus tundub asjalik. Kui ma lõppude lõpuks viitsiks sinna helistada ja uurida, mis selle saamiseks teha tuleb… Äkki neil on järjekorrad pikemad kui kaks nädalat?

Kunagi teen ma teile siin blogis väikse kokkuvõtte oma meestestatistikast. Virtuaalne ekshibitsionism seega. Aga selleks peab tuju olema. Liiga palju ei saa paljastada, aga mõningaid numbreid ja nimesid küll :P

Öösiti kaua üleval olemine on väga väga halb harjumus. Kahjuks ei saa ma sinna midagi parata, sest kui ma jõuan iga päev töölt koju kõige varem pool üheksa, on mul tunne, et isiklikku aega polegi ja järelikult tuleb seda näpistada unetundide arvelt. Nagu ma seda praegugi teen.

Kell pool üks makaronide söömine pole ka just kõige tervislikum idee. Elagu ainevahetus, aga ma natukene ikka muretsen oma tervise pärast muus mõttes. Murakas võiks teile pikalt rasvaprotsentidest rääkida :P (minul pole seda siiani keegi mõõtnud, ehkki ma tahaks ka)

Kas teate, et mu elus on olemas ka asju, millest ma siin blogis ei kirjuta? Mul on tunne, et mõned isikud ei taha seda uskuda. Aga neid leidub… Hämmastavalt palju tegelikult. Ei ole kõigil vaja kõigest teada ;)

*ütleb Tikker pärast järjekordset avameelsushoogu*

Haa haa.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.