Nov 252006
 

Kas teate, kuidas see sakib, kui sul on olnud aasta alguses palju raha ja sa oled ostnud palju riideid ja siis poole aasta pärast muutub su maitse nii kardinaalselt, et sa kannad neist ehk heal juhul kümmet protsenti?

See selleks. Mul on palju riideid, mida ma üldse ei kanna. Aga need on ilusad. Ma mõtlen, et äkki ma muutun jälle kunagi (varsti) selliseks, et tahan neid kanda. Siis oleks ju nõme, kui neid enam alles poleks. Aga noh… Üritan neist kuidagi kasulikult lahti saada. Siis pole hiljem kahju uusi osta.

Igatahes. Mul on õilis eesmärk vabaneda kõigist riietest, mis mulle ei meeldi. Täna tegin alguse sellega, et viskasin minema oma dressipüksid, millega peaaegu terve viimase aasta olen kodus ringi käinud ja mida ma juba mitu aastat siiralt vihkan. Varem ära visata ei saanud, sest ägedate pükste tagumik kulus läbi ja te ju teate üldiselt, kui “kerge” on mul endale poest pükse leida. Ja ei lähe ometi omale kodupükse õmblema, eksju! Ja seelikuga on kodus ebamugav/külm.

Täna aga turgatas mulle (jumalikust vaimust?) pähe mõte, et mul on ühed väga ägedad punased püksid, millega ma väljas enam nagunii ei käi (stiil, you know), aga kodus möllamiseks sobivad ideaalselt. Oh, ma näen nüüd hea välja (jah, mulle meeldib hea välja näha isegi siis, kui keegi ei näe). Ja dressikad lendasid pidulikult prügikasti.

Ah, ma olen endaga rahul.

Ostsin täna Humanast jälle kaks seelikut. Ma ei saa aru, miks ma sellele varem ei tulnud – kui mu jalad on liiga pikad, et poest pükse leida, siis tuleb seelikuid kanda :D

Saaks veel oma ägedad saapad ka kätte. Kaks nädalat veel, kui nende lubadusi uskuda. Ja kaks nädalat palgapäevani. Pool kuud on läbi. Jee!

Homme on LAUPÄEV! Ma olen ainult kella kuueni tööl ja mul on järgmine päev vaba. Oh, ei tea kohe, mida peale hakata (tegelikult tean küll, külastan suuremates kogustes kaltsukaid ja ostan loodetavasti suuremates kogustes riideid ja kulutan loodetavasti mitte väga suurtes kogustes raha, täna nt olid Humanas kõik asjad 40.-)

Ma ei kujuta ette, mis ma siis teen, kui meile jälle kolmas inimene leitakse. Ma ei oska ilmselt oma vaba ajaga midagi peale hakata. Aga tegelikult, kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ma olen see aasta liiga tihti üle töötanud. Eiolehea.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.