Dec 212006
 

Kallis jõuluvana!

Paluks ühe Pierce Brosnani vanuses 25-30, keda ma võiksin terve jõululaupäeva jooksul seksuaalselt ära kasutada. Kui lubatud veini ka saan, siis pole muud vajagi.

Siiralt Sinu,
Tikker

Poiss Lepa arvates oli strateegiliselt tark otsus lubada eile kindlalt tööle tulla ning lasta Ruudul mulle täna hommikul kell üheksa helistada ja teatada, et Lepp on kontaktivõimetu. Geniaalne.

Otse loomulikult ei saanud mitte keegi asendama tulla. Mis seal ikka. Tikker kratsis kukalt, kääris käised üles ja tegi ühe päevaga üksinda 94k kassat + peaaegu 30k eest egosid.

Kui hommikul oli veel natuke süda paha (sest süüa ei jõudnud), siis päeva peale ununes kõik, vetsu sai ka alles peale sulgemist.

Siis läks Tikker Hessi ja pärast seda Marisega Bondi kaema. Kuna Tikker oli Bondi juba üks kord näinud, võis ta endale kohatist unele suikumist lubada.

Üldiselt on uus Bond totaalselt mittepandav ja Tikker nõustub endiselt sellega, et armunud Bondi jutt viib isegi soolatopsi dieetilisse kooma. See, et naine lõpus surma sai, oli ainuõige lahendus.

Ja mis värk on sellega, et Bondil EI OLE RINNAKARVU? Vähemalt ilus keha ja seksikad ujumispüksid olid :P (kui ainult see pea otsast ära vahetada…)

Nüüd saate aru, miks Tikker jõuluvanale sellise kirja kirjutas ;)

PS. Muuseas on minu blogini jõutud selliste otsingutega nagu virtuaalne pai masin; käerauad seks

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.