No kurat

Tahate teada, mille peale Tikker hommikuti väga kergesti vihastab? Kui tal midagi süüa pole.

Ehk siis. Mulle (erinevalt paljudest teistest) meeldib hommikul süüa. Just siis, kui ma olen rahulikult üksi kodus ja mul on aega duši all käia ja pärast arvuti taga istuda ja kohvi juua. See on… Traditsioon. Kuskil mujal ööbides pole mul tavaliselt hommikuti üldse isu, hea kui kohvigi tahan. See selleks, eks. Sest PRAEGU olen ma kodus.

Esiteks avastasin ma, et mul on ainult kaks viilu saia alles (arvasin, et ikka neli vähemalt).

Teiseks kõrvetas röster need ära, ehkki kuumus on täpselt sama, mis alati.

Kolmandaks avastasin, et mul on suhkur nii otsas, et tavalise 2,5 lusika asemel jätkub seda kohvi sisse nii 1,5… Ja mulle lihtsalt EI MAITSE kohv, kui see piisavalt magus pole.

Neljandaks hakkasin jälle hajameelsusest kohvile koore asemel piima kallama. Seekord sain küll oma veast enne aru, kui kõik lõplikult rikutud ja enivei maitseb see mittemagus kohv s*tasti, et vahet pole vist.

Viiendaks sattusin ma jälle ühe armuvalus teismelise blogi peale ja tahaks karjuda. Kas ma olin ka tõesti kunagi selline? Kardan küll. Jumal olgu tänatud veelkord, et siis blogisid polnud. Eks ma oma isiklikku päevikusse midagi kirjutasin, aga vähemalt ei jõudnud see teiste silmade ette.

Mulle ei meeldi, kui hommikud koledasti hakkavad.

Urr.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top