Apr 192007
 

Daki kirjutas täna:

/–/ Vaatan jälle «Seks ja linna», ujun nostalgialainetes, tõmban paralleele /–/

Kuskil pool aastat või aasta tagasi hakkasin Seksi ja linna uuesti algusest peale vaatama, vaatasin jutti kuni kolmanda hooaja keskpaigani ja siis enam ei viitsinud. Siin Londonis alustasin õhtute sisustamiseks sealt, kus tookord pooleli jäi ja täna õhtul jõudsin nende osadeni.

Mulle kohe ÜLDSE ei meeldi Bergeri tegelaskuju. No lihtsalt ei meeldi. Mõttetu mees mu meelest. Ma praegu mõtlen, kas sel mitte meeldimisel on ehk mingi alateadlik seos poiss Lepa kunagise käitumisega. Mitte et ma enam pisaraid valaks, kui see meelde tuleb, suht pohhui on, ausalt. Samas, vihakihvatus käib läbi küll. Siiani.

Jätan vist selle osa vahele, nagunii on rohkem nähtud, kui teisi ja sisu enam-vähem peas. Järgmised osad on paremad. Petrovsky oli küll ka viimane idioot, aga lõpuks jõuan ju ikka Bigini ;)

Charlotte: “Is it safe to buy pot from strangers?”
Carrie: “They’re not strangers, they’re new friends with pot.”

  One Response to “Minevik kummitab”

  1. ehee, suhted on jumala eest selline asi, millest tuleb hooga eemale hoida. ja kui need kuidagi siiski külge hakkavad, siis on tore ja kui häirima hakkavad, tuleb kiirelt küljest raputada.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.