May 062007
 

Hakkasin millalgi eile õhtul jooma ja lõpetasin sujuvalt alles täna õhtul, kui ennast üheksa paiku Ronni juurest koju tulema asutasin. Okei, öösel sai vahepeal ikka natuke magatud ka.

(Tegelikult pidime täna parki minema, aga ilm oli selline, et ei olnud kohe üldse tahtmist seda päriselt teha)

Aga nüüd mul on küll natukeseks ajaks igasugusest alkoholist kõrini.

särkRonn muidugi ütles, et näeme homme. see kõlab peaaegu et kurjakuulutavalt. Ja kuna ma saan juba neljast vabaks ning pean esmaspäeval alles kolmeks tööl olema, siis on tal ilmselt õigus. Ja siis läheb asi raudselt jälle käest ära. Kole lugu.

Siinkohal jagaksin teiega imelist vaadet, mis avaneb Ronni köögi aknast (Rein tegi eile akna peal suitsu, avastas kuskilt selle särgi ja riputas üles – Ronnil on nüüd oma isiklik hernehirmutis köögiaknal, muhahaa).

Ning lõpuks ka lubatud pilt naabrivalve sildist, äärmiselt nunnu mu meelest.

Ahjaa. Õeke, millal sa täpselt Londonis oledki? Ma muud ei tea, kui et mai teine pool… Graafikuga on nii, et tuleb hiljemalt käimasoleva nädala teisipäevaks oma eelistused ära öelda ja siis on neid järgmisel nädalal võimalik rakendada. Aga jah, mul oleks täpseid kuupäevi vaja (MSNi chat logis ÄKKI on kuskil, aga äkki pole ka, sest ma võisin vabalt tööl olla, kui sellest rääkisime ja enivei ma ei viitsi otsida :P)

  One Response to “Oi oi”

  1. sind pole ju msnis, kui ma seal olen! igatahes… sa tuled mulle lennujaama vastu 19/5 kell 16:30 ja saadad mu samas lennujaamas ära 22/5 kell 11:40

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.