Jun 202007
 

Keskkooli lõpetamisest on kuidagi juba viis aastat mööda saanud ja poolteist nädalat tagasi toimus esimene meie lennu kokkutulek, kuhu mina muidugi minna ei saanud, sest olen ju siin :(

Ma varem eriti ei süvenenud sellesse teemasse, aga täna sattusin Orkutis meie lennu communitysse ja lugesin foorumit ja vaatasin pilte ja… Nii kohutavalt kohutavalt kahju on, et ei saanud minna. Oleks nii väga tahtnud näha, mis meist kõigist saanud on.

2005. aasta sügisel oli viimane vilistlaste kokkutulek, seal ma käisin ja ma mäletan seda tunnet, mis mind ikka täiega rabas. Kuidas ma armastan oma kooli… Lihtsalt nii palju häid mälestusi.

Oeh. Loodetavasti olen järgmist kokkutulekute ajal ikka Eestis, siis ei puudu neilt mitte mingi hinna eest.

Minu kool on lihtsalt parim!

EDIT kell 4:06

Pole oluline, et ma pean kell üheksa tõusma, eks. Olen siiani netis kolanud ja nostalgitsenud. Orkutist uusi vanu tuttavaid leidnud. Kooli kodukalt videosid vaadanud… Õpetajate päev. Õpside bänd. Naera puruks.

Nostalgia.

Meenutus rongkäikudest kogu kooliga läbi Pärnu (kesk)linna. See võimas ühtekuuluvustunne. MEIE-tunne. See ei kao. See jääb. Elu lõpuni :)

EDIT kell 4:36

Aga äkki peaks hoopis õpetajaks hakkama?
(aga ega ma tegelikult kusagil mujal kui oma koolis õpetada ei tahaks ka)
Ma AUSÕNA lähen kohevarsti magama, vaatan ühe video veel ära.

  One Response to “Nostalgia”

  1. kirjuta siis, kurat võtaks.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.