Krt, mis e-mail siis nüüd?

Käisin just maili kontrollimas ja leidsin kirja, mis teatas, et mu praegune *ametlik* meiliaadress kustub kahe nädala pärast, kuna ma ei saa seda enam seal serveris hoida. Kolisin sinna alles hiljuti, sest hotti hakkas järsku lademetena rämpsu voolama ning nüüd olen siis jälle hädas.

Võtaks Gmaili, jah, aga seal on mul üks aadress juba olemas – seesama, mida kasutan Bloggeris ja Orkutis (ja mida ma mailina kasutan vaid siis, kui on vaja eriti suuri faile saata ning muul ajal kunagi ei kontrolli). Hakata kogu aeg kahe aadressiga sisse-välja logima, postitades vahepeal kogemata blogikommentaare oma ametliku aadressi alt (ees- ja perekonnanimega) – liiga tüütu.

Hotmailis on mul aadress otse loomulikult olemas – MSN – ja seda ma suht aktiivselt ka kasutan, lihtsalt kõige mugavam on, kui oled netis olles kogu aeg MSNis sees ja seal kohe näitab, kui uus kiri tuleb.

Aga MSNi ma ametliku aadressina kasutada ei saa, sest selle nimi pole ametlik. Põhimõtteliselt võiks ju uue MSNi teha, aga ei taha, sest minu ametlik aadress on alati eesnimiperekonnanimi@sth.com ja kunagi ei tea, kellele MSNi vaja jagada on (loe: inimestele, kellel pole vaja mu perekonnanime teada). Pealegi mõte Hotmailist ametliku meilina mulle kuidagi ei meeldi – tundub ebausaldusväärne või nii.

Teine suht mugav variant oleks misiganes aadress Thunderbirdiga ühendada, aga seda kõik teenusepakkujad teha ei lase.

Et mis variandid peale Gmaili, Hotmaili ja Hoti siis veel on?

Yahoo pole ka mulle kunagi imponeerinud.

Nõutus.

Igatahes unustage mu praegune meiliaadress ära (nuuks) ning kirjutage mulle Hotmaili, seda loen regulaarselt. Aga töö otsimiseks ja igasuguste ametlike kanalitega suhtlemiseks on *ametlikku* aadressi kahtlemata vaja ja võimalikult kiiresti.

Soovitage midagi asjalikku!

4 thoughts on “Krt, mis e-mail siis nüüd?”

  1. Edastusega gmail – mõni aadress, millel oma postkasti ehk ei olegi, aga idee on postkasti hoidmises gmaili kastis. Mul jookseb näiteks aadress virtuaalservust sisust.pri.ee kenasti gmaili ja seega saab gmailis ka välja mineva aadressina teda kasutada. Kas vaikimisi või lihtsalt vahetevahel.

  2. või siis tee lihtsalt gmaili teine konto ja hakka seda meilikliendiga lugema (thunderbird). siis ei ole vaja paroolidega edasi-tagasi jamada.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top