August 2007

Arlington Lodge, vol 2

Kuna Mees juhtis eile tähelepanu asjaolule, et majal on veel pildistamata külgi, võtsin täna hommikul Iirise võtmed ja kondasin veidike ümbruskonnas.

Majatagune:

Suur muruplats maja külje peal:

Ja siis veel mõned lilled meie õuest. Ma üritasin makrot kasutada, irw. Iire piltidele muidugi lähedale ei saa, aga minu nigela fotografeerimisoskuse kohta käivad küll 😀

Kodutänav:

Rahu maa peal

Tülide juures on üks hea asi ka – pärast leppimist on kõik alati eriliselt magus. Ei taha enam kunagi neli ööd järjest üksi magada! (sry, Iiris, sina ei lähe arvesse 😉 )

Aga pildil on hoopis kohvi, mis Luca mulle eile õhtul tegi.

 

Scroll to Top