Löön aega surnuks

Kuna ma unustasin teist ööd järjest mobiili laadima panna ja avastasin selle alles nüüd, pean enne Camdenisse minekut veidi aega parajaks tegema ja võin seda sama hästi blogi kirjutamiseks kasutada.

Pidin tegelikult juba teisipäeval Camdenisse minema, et viimased kingid ära osta, aga plaanid pole teatavasti kunagi määratud täide minema, seega veetsin hommiku ja pool päeva hoopis koristades ning läksin õhtul Mehega Croydonisse.

Kui me sinna ükskord kohale jõudsime, oli kell peaaegu kuus ja me mõlemad hirmnäljased. Mees arvas, et ehk on poed detsembris kauem lahti ja jõuab veel ringi käia, tegelikkuses suleti enamik siiski 18-19 vahel ja me üldse eriti ei viitsinudki shopata. Sest noh, nälg ei anna ometi häbeneda.

TK Maxxist me talle siiski kingad saime, nii et võib selle taha peituda ja öelda, et õhtu läks asja ette. Siis aga pandi TK Maxx kinni ja me otsustasime, et nüüd on küll viimane aeg sööma minna.

Pubis sattusime istuma lauda, mille kõrval bänd just oma pille lahti pakkima hakkas. Lootsime, et jõuame ehk enne ära süüa, kui nad päriselt mängima hakkavad (ei jõudnud), aga lõpuks olid just nemad see põhjus, miks me sinna kauemaks istuma jäime ning veel teisegi joogi võtsime. Ma võin siis nüüd nentida, et mulle meeldib jazz (tähendab siis, Mees väitis, et see oli jazz, mina olen ju muusikastiilides täielik võhik). Üllatav, poleks arvanudki.

Hiljem bussipeatusesse jalutada oli veider, sest Croydoni peatänaval pole liiklus lubatud, seega oli kõik suhteliselt välja surnud. Ainult kinnised poed, jõulutuled, üksikud inimesed… Mõnus.

Eile õhtul pidid Nele ja Ly enne meie Eestisse minekut veel viimast korda siia jooma tulema, aga miskipärast ei tulnud. Selle peale jäime me hoopis ebanormaalselt vara magama. Seda vara magama minemist oleme sel nädalal üldse kuidagi tihti harrastanud – paneme õhtul küünlad põlema, et olemist hubasemaks teha, jääme korraks voodisse lesima ja ei saa arugi, enne kui uni jälle võimust võtab. Aga iseenesest pole jällegi midagi hullu – järgmisel hommikul on hea puhanuna tõusta ja küünlavalgel on üldse mõnus magada.

Täna jäin ka pärast Mehe tööle minemist üles, sest uni oli läinud. Tegin ära paar pisiasja, mis ammugi oleks tegemist vajanud ja mõtlesin hakata Camdeni poole liikuma, aga avastasin, et telefonil on aku peaaegu tühi.

Panin siis telefoni laadima ja otsisin endale muud tegevust. Alustuseks koristasin Swammi järelt köögi ära – korjasin mustad nõud kokku, pesin need ära, puhastasin tööpindu ja pliiti. Mul on praegu see kaitseperiood – nagu alati pärast seda, kui ma ise suurema koristamisega olen hakkama saanud. Tahan seda korda hoida. Noh, täna polnudki väga hullu – ainult üks pott ja taldrik ja klaas ja mõned söögiriistad 😉 Ma mõtlen, et me peaks hakkama Swammi käest tema järelt koristamise eest raha võtma – me nagunii teeme seda pidevalt.

Aga jah. Tegelikult ei taha ma üldse Camdenisse minna, sest mulle ei meeldi üksi shopata. Kellelgi pole aega/raha et minuga kaasa tulla… Väljas on nii hall ilm. Ja on neljapäev, mistõttu Camdenis pole ilmselt eriti palju inimesi, seega pole ka nii lõbus. Ma palju parema meelega jääks voodisse vedelema. Aga no ei saa, tuleb minna.

Õhtul läheme Mehega jälle Croydonisse – neljapäeviti on enamik Londoni poode miskipärast kauem lahti. Loodetavasti jõuame täna siis kõik vajaliku tehtud.

Mm, ma loodan, et aku on nüüdseks ennast piisavalt kogunud, tahaks juba tõesti minema hakata.

PS. Prillid on ikka täielik õudusunenägu – mu nina on valutanud kogu aja sellest hetkest saadik, mil need ette panin. Ninapatjade kohal on punased laigud, ühel pool on nahk isegi veidike katki. Ometi on need prillid mul olnud juba üle viie aasta, klaasid peaks olema plastikust ja maksimaalse õhendusega… Või tellisin ikka klaasist, sest plastikut on kerge kriipida? Ei mäletagi. Igatahes ei olnud asi vanasti prille kandes nii hull, et nina oleks kogu aeg valus olnud… See pole normaalne 🙁 Oeh. Tahan Eestit ja läätsi!

1 thought on “Löön aega surnuks”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top