Dec 302007
 

Tean jah, et juba pikemat aega on vaikus. Tean jah, et ma lubasin teile Eesti reisist tagantjärele kirjutada. Ja see kõik juhtub ka, ma luban. Ilmselt küll mitte enne uut aastat. Seniks lohutuseks paar pilti meie Pärnu jõulupuust ja minu kõige nunnumast jõululambast:

Tagasi jõudmisest saati oleme praktiliselt kogu aja voodis veetnud – eelkõige lihtsalt puhanud, maganud… Ja no siis muidugi muid asju ka ;) Te ei kujuta ette, kui hea on lihtsalt OLLA, ilma et oleks kogu aeg kohustus kellegagi suhelda, kuskile minna. Ma küll armastan oma perekonda ja sõpru ning mul oli Eestis ilgelt lahe, aga lõpuks olin kogu sellest ringi rahmeldamisest ikka täiesti surnud.

Kaks päeva tööl on pannud mind aru saama, et kole kähku tuleb uus leida – praegune olukord on ikka liigselt üle visanud ja kui ma ennist veel lootsin, et Cristina tuleb jaanuari alguses tagasi ning asjad hakkavad jõudsalt kuskile poole liikuma, siis nüüdseks on teada, et see lükkub siiski veebruari algusesse ja nii kaua ma lihtsalt oodata ei jõua – pole ju kindel, kaua siis veel läheb, et ta mõned supervisorid välja peksaks ning mul võimalus avaneks.

Niisiis surfasin täna üle pika aja Gumtrees ja leidsin kohe alustuseks kaks väga head pakkumist, millest üks on eriti paljutõotav, sest võimaldaks mul jätkata baristaametit koos kõigi nende võimalustega, mis Tinderboxis puudu jäävad – kodule lähemal, parem palk (£7 tunnis), tööaeg esmaspäevast reedeni ja karjäärivõimalused.

CV ilusamaks kirjutamisega tegin juba algust (muuhulgas sai sinna nüüd lõpuks ometi praeguse välimusega foto – fotograafi juures käimisest oli ikka kasu), homme-ülehomme saab vast kandideerima hakata. Hoidke pöialt, et ma endale tõsiselt kähku uue töö leiaks – õigemini hoidke pöialt, et ma selle baristakoha saaksin. Ma tunnen, et ma nii väga tahan seda :) Ja ma kavatsen sinna särava kaaskirja kirjutada, nii et vast on lootust ka.

Aga ikkagi – hoidke pöialt!

Avastasin, et ei oska 2007. aastast eriti mingit kokkuvõtet teha, eelmisel aastal oli palju kergem. Aga ma mõtlen sellele kõigele kunagi hiljem. Nüüd magama.

EDIT: Huvitav, kas mul jääb meelde, et ööl vastu teisipäeva tuleks blogi logo ära muuta ja millal ma selle tegemiseni reaalselt jõuan…

  One Response to “Back in London”

  1. eino, ma ei jõua oodata enam.

    terv,

    paku

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.