May 292008
 

Huvitav, miks ma üldse arvasin, et ma suudan siit poode kammimata minema pääseda? See mõte oleks olnud reaalne vaid siis, kui Mees minuga kaasas oleks olnud ;) Ilma shoppamisele allergilise mehe pideva närvilise kohalolekuta EI OLE võimalik Pariisi sattudes poodides mitte käia.

Aga tegelikult oli meil igati produktiivne päev.

Jõudsin kell kuus hommikul Pariisi, Maris korjas mu bussijaamast üles ja viis koju. Ootasime poole kaheksani, et ma lõpuks oma kohvi ja croissanti kätte saaks. Sain ka. Tänavakohvikus. njämm.

Ja siis me jalutasime. Ja tegime pilte.

Pühendusega Kantersile:

Ja sattusime poodidesse. Ja enne, kui arugi saime, olime kahe peale ostnud kolm paari kingi (üks mulle, kaks talle), kaks komplekti pesu (mulle), pidžaama (talle) ja püksid (mulle). Pesu üle rõõmustan ma kohe eriti, sest vanast rinnahoidjast hakkasid rinnad juba vaikselt välja kukkuma, kõik uued istusid seevastu kohe eriti hästi.

Ja ühed mustad põlvpüksid on mul nüüd, mida ikka päris kaua kanda saan, loodetavasti raseduse lõpuni välja.

Ja siis me käisime kinos. Jajah, Sex and the City filmi vaatamas. Ei jõudnudki esimesel päeval, teisel hoopis. Film oli otse loomulikult hea. Ja nii mitmeski mõttes üllatav. Oli asju, mille kohta ma aimasin, et need tulevad… Oli asju, mida oleks võinud aimata, aga ei aimanud. Ja oli ka asju, mida ei osanud kohe üldse aimata. Aga rohkem ei saa rääkida, vaadake ise!

Ja siis me käisime kebabi söömas (pilt on nende kohvik-urka seinast):

Ja veel poodides. Ja istusime lõpuks tänavakohvikus veiniklaasi taga.

Ja koduteel haarasime kaasa kohalikku hiinakat, mis oli väga hea – Londonis on hiinakad sageli s*tad paraku, ma olin meeldivalt üllatunud.

Koju jõudsime alles peale üheksat – üle 13 tunni aktsioonis. Mainiks ära veel selle, et umbes poole kaheteistkümnest saati kablutasin ringi oma uute kingadega (vanad võtsid õlakotis tunduvalt vähem ruumi) ning need ei hakanud isegi hõõruma! Ja me ei sõitnud kordagi ühistranspordiga, ainult jalutasime.

Aga nüüdseks olen, olgem ausad, suhteliselt surnud ka. Eelmine öö bussis oli ikka veidi nigel. Niisiis lähen nüüd auga välja teenitud puhkusele. Head ööd!

PS. Ma hakkan paksuks minema. Maasikas kasvab jõudsalt.

  3 Responses to “Kaks naist + Pariis = paratamatu šopping”

  1. sex ja linn.. mmmm.. me läheme täna vaatama :D .. ja pariis.. tahan ka !!! .. peaks varsti ikka londonisse sattuma, tahaks sinu paksenemist ka oma silmaga tunnistada :D

  2. oh pariis = shoppamine.

    Paradiis :)

    Päikest!

  3. Kui mahti saad, siis tee oma kõhust pilti. Tahaks hirmsasti näha, milline juba välja näeb. Õel pole veel midagi näha. Esimene ultraheli oli paar nädalat tagasi. Sugu veel teada ei saanud, liiga vara veel. Sa tead juba sugu või sa ka veel ei tea?
    Aga jah, täitsa nukker ikka, et me enam nii tihti ei näe. Tunnen juba oma kallist sõbrannast kohutavalt puudust :( Nii kurb, nii kurb. Kardan, et ma niipea Inglismaale ei satu… Mõtlesin isegi korra, et hakata meilitsi kirjutama. päris huvitav oleks, mis? :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.