Jul 242008
 

Sain täna lõpuks Mehe õe käest plaadi (no oma laiskus, eks, oleks ilmselgelt varemgi saanud) ning siin siis veel mõned fotod (autor Jüri Vlassov):

Rasedate privileegid – kingapandlaid ei pea ka ise kinni panema (vähemalt mitte siis, kui tegu on nii kõrgete kingadega):

Me ei teadnud, et pildistati…

Nüüd juba teadsime ;)

Mees oma vanaemaga:

Ja lõpetuseks üks pilt hoopis ühest teisest pulmast teises linnas, aga samal päeval (nagu just poolkogemata tuvastasin). Tegu mu kunagiste väga heade tuttavatega, pildi varastasin pruudi Orkuti kontolt (küsisin tagantjärele luba ka ja sain, nagu arvata oligi).

Aga miks ma selle foto siia panin? Sest see südame motiiv pulmakülaliste üles pildistamisel on lihtsalt SUPER! Ja ma tahan seda mäletada. Et kunagi, kui ise abiellun, seda ka kasutada. Pildi ja idee autor on Terje Atonen.

 

  2 Responses to “Veel pulmapilte”

  1. Anna andeks, aga ma lihtsalt pean seda ütlema, sest mul on ikka ilublogi ka, you know, ja värki – vähe sellest, et nii su kleit kui ka kingad on superilusad, sobivad need ka suurepäraselt kokku. Sa näed VÄGA ilus välja. :)

  2. Olen su blogi siin veidi aega lugenud ja nüüd siis lõpuks nägin su mehe ära. Ongi seesama noormees, keda isegi mina tean. Kunagi jutuka kaudu saime tuttavaks vms. Ja sina oled PSHG lõpetanud? Vot siis, Pärnu ja Eesti ja maailm on väikesed :) Lahe. Igatahes kõike head ja paremat teile :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.