Facebooki asjatundjatele

Mis vahe on networkidel ja groupidel? Miks ma ei leia enam üldse kuskilt midagi networkide kohta – võimalust liituda, olemasolevaid näha, muuta või kustutada (st profiilis näen, kellel miski network on, aga see pole aktiivne, et sealt kuhugi edasi minna saaks)?

Mulle üldse ei meeldi Facebook, olen Orkutiga harjunud. Aga Londoni endiste töökaaslastega ühenduse pidamiseks sai ennast sinna riputatud ja viimastel päevadel olen veidike sealsete asjade vastu huvi tundma hakanud.

Mäletan, et kunagi ammu liitudes olin nördinud, kuna korraga sai olla ainult ühe geograafilise networki liige, mina aga tahtsin nii Londonit kui Eestit. Nüüd ei leia ma enam võimalust Londonit äragi kustutada, kui selleks soov peaks tekkima.

Mina ei tea, ei saa aru sellest lehest. Nõme on nagunii. Aga kui keegi targem on, siis seletagu, palun!

Tahaks kirjutada eilsest Marise ja õekesega veedetud õhtust, raamatust, mida praegu loen (Green Baby – saate aru, mis teemal) ja kuidas see mind mõjutab, tänasest arstil käigust (kõik on korras nagu alati) ning korteriga ja kolimisega seotud uudistest (positiivsed), aga… Olen tapvalt väsinud, lihtsalt ei jõua. Kell on alles seitse, magama on vist ka liiga vara minna. Ei teagi, mis ma teen. Mees läks ka välja jooma.

Oeh.

Aga Külli sai poja! 😀 Ma põlen uudishimust detailide järele, vastsel emal pole paraku MSNis istumiseks eriti aega. Eks ma pean kannatama.

EDIT: Asjatundja Murakas tõttas appi ja nüüd ma tean, et networke saab näha/muuta/kustutada account -> networks alt ning need on ainult regiooni (riik/linn jms), kooli või töökoha põhised.

Aga…

Facebook will soon be removing Network Pages from the site. While you will still be in your current networks, you will not be able to access Network Pages such as this one.

Please keep this in mind when communicating with others on the Wall and on the discussion board. You can use groups to connect with the people around you.

Ühesõnaga need kaovadki varsti ära ja jäävad ainult grupid.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top