Sep 132008
 

Meie nädalavahetuste meelelahutuseks on Tartu üüripindade uurimine – et oleks üldise seisuga kursis ning saaks mingi eriti ahvatleva pakkumise korral lasta sõpradel asi kohe üle vaadata ja vajadusel üürida – ehkki ideaalis muidugi otsiks ja maksaks alates sellest ajast, kui reaalselt Eestis elame.

See pakkumine, millele ma pea nädal tagasi vihjasin, langes kahjuks ära, kuna üldine seisukord polnud piisavalt hea. Nüüd siis otsin edasi.

Ja ma pean jälle kord tõstatama teema: miks krt inimesed arvavad, et peavad andma oma korteri absoluutselt KÕIGILE kinnisvarabüroodele. Miks nad pole juba jõudnud selleni, et meie, potentsiaalsed üürnikud, otsime oma korterit ikka kahelt suurelt kinnisvaralehelt, mitte büroode saitidelt, ning meie jaoks on pehmelt öeldes tüütu, kui üks ja seesama korter tuleb ühel lehel neli korda ette erinevate büroode nimistus (parim oli muidugi see, kui üks korter oli kaks korda SAMA büroo nime alt, mõlemad maaklerid pidid ikka oma nägu näitama – mu meelest neil ongi ainult kaks maaklerit, äkki ma eksin ka, ei viitsi praegu järele kontrollida).

Üleüldiselt – kui kellelgi on välja pakkuda 2-3 toaline heas korras korter/maja Tartus, eelistatavalt möbleeritud, kesklinnale lähedal ja võimalikult odav :D Siis andke aga teada! Kõik on läbirääkimiste küsimus.

Ideaalis elaks Karlovas, pea kõik sõbrad on sealkandis. Ja üldse ei meeldi suured paneelmajad… Oeh. Kes teab, kus me lõpuks maandume. Aga kinnisvarasaitidel surfamine on mõnus, kui needsamused tüütud korduvad kuulutused kõrvale jätta :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.