rinuljok 7. October 2008 at 13:23 see esimene pilt on niiiiii laheee!! ma ei saanud alguses arugi 😛 Ja ometi mahtusid sinna sisse ka oma kõhuga! 😀 Head Eesti-kohanemist 😉 Reply
see esimene pilt on niiiiii laheee!! ma ei saanud alguses arugi 😛 Ja ometi mahtusid sinna sisse ka oma kõhuga! 😀
Head Eesti-kohanemist 😉