Varsti jälle lepinguline

Rääkisin maha viimased kroonid kõnekaardil (nii maha, et lõpuks pidi klienditeenindus mulle ise tagasi helistama, irw) ja sebisin oma vana numbri tagasi. Isegi vana SIM kaarti saan edasi kasutada – avavad selle kohe, kui minu allkirjaga leping nendeni on jõudnud.

Siinkohal sügav vabandus kõigile, kellele suvel uut numbrit andes täie kindlusega kinnitasin, et vana numbrit enam kunagi kasutama ei hakka – tuleb välja, et ikka hakkan 😛

Nii et ilmselt nädala lõpupoole saan oma vana hea lepingu vana numbriga tagasi. Seekord pakett 78 😉

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top