Rääkisin maha viimased kroonid kõnekaardil (nii maha, et lõpuks pidi klienditeenindus mulle ise tagasi helistama, irw) ja sebisin oma vana numbri tagasi. Isegi vana SIM kaarti saan edasi kasutada – avavad selle kohe, kui minu allkirjaga leping nendeni on jõudnud.
Siinkohal sügav vabandus kõigile, kellele suvel uut numbrit andes täie kindlusega kinnitasin, et vana numbrit enam kunagi kasutama ei hakka – tuleb välja, et ikka hakkan 😛
Nii et ilmselt nädala lõpupoole saan oma vana hea lepingu vana numbriga tagasi. Seekord pakett 78 😉