Oct 272008
 

Mehed lähevad pärast kahetunnist mööbli kokku vedamist ja selle tükkide kolmandale korrusele tassimist linna peale “ühte õlut” jooma.

Rasedad naised planeerivad samal ajal msnis kõhupiltide tegemise üksikasju.

Kui üks neist tunneb huvi mehe liikumiste vastu, sest ootab kodus, söök pliidil, siis teine tunneb mõttes huvi eelkõige selle vastu, millal mees küll lõpuks koju jõuab ja süüa teeb.

Te võite ise arvata, kumb mina olen. muhahaa.

Aa, ja neli viis kuus tundi on möödas. Miskipärast mul on tunne, et täna õhtul sooja sööki ei saa ja öö magame veel diivanil, sest voodijuppidele pole kokkupanijat.

Oh, well. See ongi elu ;) Vähemalt on mul kodus hunnik mööblitükke ja küllaldaselt võileivamaterjali. Ja fotode tegemise plaanid on ka konkreetsemat suuna saamas.

  One Response to “Argipäev”

  1. selline sissekanne paneb kohe muigama. meil nimelt ka suureks teemaks see, kuidas mu abikaasa kõik kolleegid (eelmises ja praeguses töökohas) kadedusest roheliseks lähevad kui mu kaasa sms-i saab, et “millal tuled? lasagne saab kohe valmis!”. neil endil elukaaslased helistavad umbes samamoodi, et “hei, millal tuled, mul on kõht tühi!”.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.