Limakork tuli igatahes just ära. Ja umbes nii palju aega võib veel minna, et ülejäänud asi juhtuks.
Iseenesest mulle siiski meeldiks see Bond ära näha 😉
No sisse kirjutamas käia ja Elioni tehniku vastu võtta jõuan igatahes, järgmise kolme tunni jooksul ei juhtu vast midagi drastilist.
Mu arstil on täna hommikupoolikul vastuvõtuaeg ka… Võib-olla helistan ja küsin, mis ma nüüd tegema peaks. Ma ise arvan küll, et valusid ootama. Hetkel ma võin endale kõige pisemaid valupoegi ette kujutada suurest elevusest 😛
Aga täitsa põnev hakkas, pole midagi öelda.
PS. Huvitav, kas eilne ujumas käimine võis kaasa aidata?
Palju onne 🙂 Mina pole veel seda korki nainud… isegi mitte esimese rasedusega…