Täna õhtul või kahe nädala pärast?

Limakork tuli igatahes just ära. Ja umbes nii palju aega võib veel minna, et ülejäänud asi juhtuks.

Iseenesest mulle siiski meeldiks see Bond ära näha 😉

No sisse kirjutamas käia ja Elioni tehniku vastu võtta jõuan igatahes, järgmise kolme tunni jooksul ei juhtu vast midagi drastilist.

Mu arstil on täna hommikupoolikul vastuvõtuaeg ka… Võib-olla helistan ja küsin, mis ma nüüd tegema peaks. Ma ise arvan küll, et valusid ootama. Hetkel ma võin endale kõige pisemaid valupoegi ette kujutada suurest elevusest 😛

Aga täitsa põnev hakkas, pole midagi öelda.

PS. Huvitav, kas eilne ujumas käimine võis kaasa aidata?

1 thought on “Täna õhtul või kahe nädala pärast?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top