Terve meie korter näeb välja nagu lahinguväli, laps magab, meie istume kumbki oma läpakaga oma tugitoolis ja irvitame seitsme jalaga ämbliku üle.
Aga Pips ja Marko tulevad homme külla ning ma lubasin, et ma koristan selleks ajaks kõik ära.
Minu jaoks on ikka veel hommik… Kell on paraku kolm läbi.
EDIT: Ja siis on ju tore üle aasta aja Skype’i logida, et Mehega ülespoomist mängida. Kell on kümne pärast neli. Väljas läheb juba pimedaks. Ja me pole tänase päeva jooksul veel mitte midagi kasulikku teinud…