Ostan usinust või palkan koristaja

Terve meie korter näeb välja nagu lahinguväli, laps magab, meie istume kumbki oma läpakaga oma tugitoolis ja irvitame seitsme jalaga ämbliku üle.

Aga Pips ja Marko tulevad homme külla ning ma lubasin, et ma koristan selleks ajaks kõik ära.

Minu jaoks on ikka veel hommik… Kell on paraku kolm läbi.

EDIT: Ja siis on ju tore üle aasta aja Skype’i logida, et Mehega ülespoomist mängida. Kell on kümne pärast neli. Väljas läheb juba pimedaks. Ja me pole tänase päeva jooksul veel mitte midagi kasulikku teinud…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top