…neist ei tule kunagi midagi sama head!
Minu lemmikfilmide näitel, võtke Bridget Jones’s Diary, Legally Blonde, Cruel Intentions… Mööndustega Charlie’s Angels ja Ocean’s 11 (nende järjed polnud NII halvad, aga ka siiski mitte nii head).
Ja nüüd siis Step Up. esimene film oli hea, oi kui hea. Aga Step Up 2: The Streets… Not my piece of cake. LIIGA hip-hop.
Mis seal’s ikka. Üritan Mehe ära veenda, et Step Up ka veel täna üle vaadata 😛